Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Adklik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Adklik (/Temat-Adklik-126389)

Strony: 1 2


Adklik - Mazur10 - 29-12-2015 11:36

Witam otóż wczoraj założyłem konto na adklick i przyjęli mój kanał yt,gdzie chyba moge to promować , nie wiem Big Grin
Pytanie do was ; O co chodzi z tym programem mam tam jakies gry i to są chyba reflinki do gier,że ktoś z niego sie zarejestruje i dostane hajs ?
Gdzie można zlecić wypłate i od ilu.
Reflinki mogą robić tylko kraje ; Niemcy,Austria,Dania
Jeżeli ktoś zna się na tym serwisie niech da GG czy coś na pewno jak zarobie,wynagrodze


RE: Adklik - radek0389 - 29-12-2015 13:14

Serwis ten ma w katalogu programy dla wielu państw. Ustaw sobie odpowiedni filtr, jakich aktualnie potrzebujesz. Dodatkowo masz w formie gwiazdek, oznaczone tempo rozliczania leadow przez reklamodawcow. Im więcej gwiazdek, tym szybciej, tj. lepiej. Programów z jedna gwiazdką nie polecam promować, gdyż możesz miesiącami czekać na kasę.
Wypłacać możesz na konto bankowe jak i PayPal. Potwierdzam wyplacalnosc serwisu, dzialalem tam.


RE: Adklik - Mazur10 - 29-12-2015 19:10

Czy ktoś ma gg i korzysta/stał z tego ? Aby mi jakoś pomóc ? Odpłace się jak coś.


RE: Adklik - Obamakiller - 29-12-2015 19:45

Siema radek Wink Znany si serwis adklick nie Big GrinD od 15 euro wypłata możesz jeśli zatwierdzą ci promocję jest dostępna 1 gra na Polskę


RE: Adklik - Mazur10 - 29-12-2015 22:15

(29-12-2015 19:45)Obamakiller napisał(a):  Siema radek Wink Znany si serwis adklick nie Big GrinD od 15 euro wypłata możesz jeśli zatwierdzą ci promocję jest dostępna 1 gra na Polskę
Znalazłem gre dla PL za 2$ wystarczy,że komuś ją wyśle i tylko się zarejestrują ?
Po ilu min/h przychodzi hajs za refa ?


Odp: Adklik - Sahya - 29-12-2015 22:16

Jak zarabiać na tym serwisie?

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2


RE: Adklik - Mazur10 - 30-12-2015 19:09

Czyli nikt nie korzysta z tego albo jest żyłą i nie chce odp ?;x


RE: Adklik - radek0389 - 31-12-2015 11:35

Zarys działań na adklick jest dosyć prosty. Zakładasz konto, w zakładce "my account", w sekcji "advertising spaces" dodajesz swoje powierzchnie reklamowe, tj. stronę www, blog itp. Nasze zgłoszenia są zatwierdzane przez obsługę, przydzielają nam punkty, od 1 do 3 (oznaczenie prestiżu naszej strony).
W kolejnym kroku wchodzimy do zakładki "affiliate programs", wybieramy "program catalogue" i mamy do wyboru programy do promowania. Możliwość filtrowania po kraje docelowe jak i formy rozliczenia.

Jak mamy wybrany program, który chcemy promować, to do dzieła. Przykładowo, wspomniana przez użytkownika wyżej - gra. Warunek jest taki, że otrzymujemy wynagrodzenie za poprawnie zarejestrowanego i aktywnego gracza, tyle. Jak namówimy kolegę aby się zarejestrował i gra rzeczywiście w tą grę, to nam zapłacą. Oczywiście nabijanie pustych rejestracji, bez zainteresowania grą poskutkuje, że prowizja zostanie dla nas cofnięta i zostaniemy wyrzuceni z tego programu.

Wszystko działa jak w innych sieciach afiliacyjnych, mamy programy i je promujemy. Kwestia tylko wymyślenia swojej formy promocji.
Wypłaty są realizowane na konto bankowe i paypal, od 15 euro.
Jak wcześniej pisałem, sieć jest wypłacalna, bo otrzymałem od nich wypłatę.


RE: Adklik - Mazur10 - 31-12-2015 11:55

(31-12-2015 11:35)radek0389 napisał(a):  Zarys działań na adklick jest dosyć prosty. Zakładasz konto, w zakładce "my account", w sekcji "advertising spaces" dodajesz swoje powierzchnie reklamowe, tj. stronę www, blog itp. Nasze zgłoszenia są zatwierdzane przez obsługę, przydzielają nam punkty, od 1 do 3 (oznaczenie prestiżu naszej strony).
W kolejnym kroku wchodzimy do zakładki "affiliate programs", wybieramy "program catalogue" i mamy do wyboru programy do promowania. Możliwość filtrowania po kraje docelowe jak i formy rozliczenia.

Jak mamy wybrany program, który chcemy promować, to do dzieła. Przykładowo, wspomniana przez użytkownika wyżej - gra. Warunek jest taki, że otrzymujemy wynagrodzenie za poprawnie zarejestrowanego i aktywnego gracza, tyle. Jak namówimy kolegę aby się zarejestrował i gra rzeczywiście w tą grę, to nam zapłacą. Oczywiście nabijanie pustych rejestracji, bez zainteresowania grą poskutkuje, że prowizja zostanie dla nas cofnięta i zostaniemy wyrzuceni z tego programu.

Wszystko działa jak w innych sieciach afiliacyjnych, mamy programy i je promujemy. Kwestia tylko wymyślenia swojej formy promocji.
Wypłaty są realizowane na konto bankowe i paypal, od 15 euro.
Jak wcześniej pisałem, sieć jest wypłacalna, bo otrzymałem od nich wypłatę.
Czyli musi ktoś z mojej gry się zarejestrować i w nią grać abym dostał $$ ?
Jezeli tak to ile musi w nią grać mniej więcej.


RE: Adklik - radek0389 - 31-12-2015 12:06

Nie ma określonego dokładnie czasu gry. Gracz ma być "aktywny'. Zabezpieczenie przed pustymi rejestracjami.