Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Subskrypcje sms - który serwis najlepszy + szukam mentora - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Subskrypcje sms - który serwis najlepszy + szukam mentora (/Temat-Subskrypcje-sms-ktory-serwis-najlepszy-szukam-mentora-126379)



Subskrypcje sms - który serwis najlepszy + szukam mentora - Krzysztof97 - 29-12-2015 00:18

Witajcie!
Od jakichś 4 lat interesuję się zarabianiem w internecie.
Przez jakieś półtora roku zajmowałem się PPA, wpadło kilkaset $$$, ale przestałem się tym zajmować z powodów osobistych.
Teraz chciałbym wrócić do poważniejszego zarabiania(na ten moment bawię się w adfly, ale to nie moja bajka Tongue ).
Zauważyłem, że subskrypcje sms, to może być to, co by mi teraz najbardziej pasowało.
Jednakże jako, że nie jestem jakimś "wielkiem earnerem" wolę udać się pod skrzydła dobrego mentora, który dokładnie przedstawi "z czym to się je", a później będzie służył radą Smile
Nie wiem także, który z serwisów jest najbardziej opłacalny.
Proszę o pomoc z tymi kwestiami Smile
Pozdrawiam


RE: Subskrypcje sms - który serwis najlepszy + szukam mentora - supercola - 29-12-2015 01:05

http://zarabiam.com/Temat-NOWOSC-MENTORING-SUB-SMS-mysc-121991


RE: Subskrypcje sms - który serwis najlepszy + szukam mentora - Krzysztof97 - 29-12-2015 13:40

Obserwuję ten temat od kilku dni, ale nie jestem jeszcze do końca zdecydowany Smile
P.S. ktoś chciał wysłać do mnie pw(o ile, to nie była reklama xd). Nadawco, jeśli widzisz ten post, to moja skrzynka jest już wolna Big Grin


RE: Subskrypcje sms - który serwis najlepszy + szukam mentora - Czaq - 29-12-2015 16:27

Serwis najbardziej opłacalny w SUB smsach to leadmore i firesub. To największe sieci sub w Polsce.
Jest jeszcze kilka mniejszych typu mylead.
Dopóki sam nie przetestujesz wszystkich nie dowiesz się który serwis w TWOJEJ niszy sie najbardziej sprawdzi.
Co do moderatorów to mysc i full2000. Dają nawet paczke 250nisz(pewnie przetartych), różne grupy, TSy itp.
Ja bym się nawet nie zastanawiał.
Pozdrawiam


RE: Subskrypcje sms - który serwis najlepszy + szukam mentora - Krzysztof97 - 29-12-2015 17:19

Kwestia tego, że leadmore i firesub u mysc nie ma Tongue


Subskrypcje sms - który serwis najlepszy + szukam mentora - Hybrid1990 - 05-10-2021 17:55

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.