Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie o eforse.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Pytanie o eforse.. (/Temat-Pytanie-o-eforse-126365)



Pytanie o eforse.. - supercola - 28-12-2015 19:13

Witam,
Chciałbym się spytać jak działa subskrypcja w eforsie.. gościu podał normalnie numer i wyskoczyło mu żeby wpisał link, pieniędzy mi nie naliczyło ... Dodatkowo już któraś osobie mi tak wysłała, że przyszły jej sms'y - ale niestety pieniędzy mi nie naliczyło.. [Obrazek: EtEb8w7.jpg] Można wiedzieć dlaczego ? Czekam na odpowiedź Smile


RE: Pytanie o eforse.. - bodorek - 28-12-2015 19:16

Ogółem kasę masz naliczane za każde odnowienie w poniedziałek [i inne dni przy niektórych modelach] i jak komuś pobiera pieniądze, to Ty dostajesz część na swoje konto. Jeśli tak nie jest, to zawsze możesz podesłać administracji numer i oni to sprawdzą. Pamiętaj, że Twoi "klienci" nie zawsze muszą mówić prawdę. To, że ktoś uruchomił sobie subskrypcje to nie oznacza, że od razu zabierze mu kase, bo może jej nie mieć.


RE: Pytanie o eforse.. - supercola - 28-12-2015 19:27

Okej Wink Wiadomo, że klienci nie muszą mówić prawdy, lecz tak jak w tym przypadku gdzie podał mi zdjęcie jak to wygląda u niego to tak trochę dziwnie wyszło ^^


RE: Pytanie o eforse.. - rozekrr - 28-12-2015 19:34

Może jest lekkie opóźnienie w leadach, poczekaj do 24h i jak nie wpadnie, podaj dane dla administracji i to sprawdzą Wink


RE: Pytanie o eforse.. - supercola - 29-12-2015 16:24

Mam pytanie, czym się różni MT FREE od MT HD Player ? Smile Oprócz tego, że tu jest 2,50, a tam 7,50zł .. Smile Aktualnie cisnę na tej po 2,50zł i dlatego pytam Smile


RE: Pytanie o eforse.. - rozekrr - 29-12-2015 17:46

Mt free koszt smsa jest mniejszy i 3 odnowienia w ciągu tygodnia.
Mt hd player większy koszt smsa i odnowienie w każdy poniedziałek.

Zadajesz pytania które tutaj są poruszane, a w dodatku na stronie efrosa masz w zakładce pomocy Smile


RE: Pytanie o eforse.. - lolko89 - 25-03-2016 16:00

Wszystko w panelu eforsy wyjasnione