Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy ban na facebooku! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Nowy ban na facebooku! (/Temat-Nowy-ban-na-facebooku-126342)



Nowy ban na facebooku! - pietreczka - 28-12-2015 14:46

Facebook leci coraz grubiej, zawsze dostawałem bany na 30 dni na dodawanie postow na fp, pisanie do nieznajomych itp - standard.

Ale co teraz się stało mnie zadziwiło - na początku standard, wylogowywuje z fejsa, pokazuje za co ban (jak zawsze za nic nieregulaminowego...) no i przywraca Ci konto, pisze od razu do kogoś a tu ZONK! NIE MOŻNA PISAĆ DO ZNAJOMYCH!
http://screenshot.sh/mFdnuuGWuPKLz


Jakieś pomysły jak się do tego odwołać, co zrobić?
Tamte funkcje nie są mi potrzebne aż tak do życia, ale pisanie ze znajomymi jest potrzebne!


RE: Nowy bana na facebooku! - aero2 - 28-12-2015 14:54

Widocznie któryś z twoich znajomych zgłosił twoją wiadomość jako spam i trafiłeś na czarną listę.


RE: Nowy ban na facebooku! - armada23 - 28-12-2015 15:03

Zgadza się mi już tak zrobili nie odpisywałem albo zlewalem kilka osób i zgłosili spam i pamiętaj że blokadę dostałeś z automata nikt nie weryfilowal czy słusznie czy nie.


RE: Nowy ban na facebooku! - pietreczka - 28-12-2015 15:07

Nieee, to nie to!

To nie jest blokada od pojedynczego znajomego, tylko ban na całe konto za złą wrzutę na fanpage!
http://screenshot.sh/m1ORHhqWq6qFL


RE: Nowy ban na facebooku! - Pocket - 28-12-2015 15:19

Kowal, dostałem tą samą blokade =D na moim głównym koncie fb.
Wczoraj dopiero się skończyła po miesiącu....

Współczuje każdemu kto dostanie takiego bana na głównym koncie ;p
Nic się nie da zrobić....

Najlepsze jest to, że konto dziewczyny usuneli bez żadnego powodu była tylko administratorem grupy....
Nie da się od tego nawet odwołać.


RE: Nowy ban na facebooku! - mixelektronix - 28-12-2015 15:39

Zarobki na Facebooku widać będą coraz cięższe ;/


RE: Nowy ban na facebooku! - prololex - 28-12-2015 19:38

(28-12-2015 15:39)mixelektronix napisał(a):  Zarobki na Facebooku widać będą coraz cięższe ;/

Dlatego trzeba szukać alternatywy, bo fb jest nieprzewidywalny.


RE: Nowy ban na facebooku! - Pocket - 28-12-2015 19:40

Przeciwnie Gimba która niszczy rynek pójdzie spać a normalne osoby, które potrafią zarobić zarobią jeszcze więcej Smile


RE: Nowy ban na facebooku! - matii1111 - 29-12-2015 21:16

dostalem tego samego bana dzis Big Grin , na szczescie tylko na 24 godziny ale i tak zyc sie nie da , ostatni raz do celow zarobkowych wykorzystuje prywatne konto , zalozylem sobie fanpage i z niego spamowalem myslalem ze w razie bana to fanpage poleci a prywante konto zostanie nie tknięte Big Grin , fanpage zbanowany i na koncie nie moge : komentowac , dodawac postow , lajkowac ani nawet pisac wiadomosci do nikogo :< , jak bym dostal cos takiego na 30 dni to ciezko by bylo :<


RE: Nowy ban na facebooku! - pietreczka - 29-12-2015 23:24

No, jest ciężko! ;d