Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ShuQi oszust! Lub PODSZYWA się za ShuQi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: ShuQi oszust! Lub PODSZYWA się za ShuQi (/Temat-ShuQi-oszust-Lub-PODSZYWA-sie-za-ShuQi-126324)

Strony: 1 2


RE: ShuQi oszust! Lub PODSZYWA się za ShuQi - marcel_kk - 28-12-2015 13:12

I po raz kolejny mamy stary numer że oszust zakłada nowe konto GG ( w tym przypadku 56772293 )
i nazwie wpisuje jednego z użytkowników ( ShuQi) i próbuje pod niego się podszyć.
Nie da się nie zauważyć, że za kilka dni Sylwester i nie jeden "typ" chciałby się zabawić na koszt kogoś
z użytkowników tego forum.
Na przyszłość nie zaczynacie transakcji od GG tylko najpierw od zweryfikowania poprzez PW forum
z kim macie do czynienia, czy z realną osobą czy z jakimś "jednostrzałowcem" który przyszedł po Wasze pieniądze.


RE: ShuQi oszust! Lub PODSZYWA się za ShuQi - daniel42na - 28-12-2015 13:14

Za to drugi numer gg - 395000 - należy do osoby która już tu miała swoją "kariere" w oszustwach i kradzieżach kont, więc podejrzewam, że użytkownik ShuQi może mieć z tym wszystkim niewiele wspólnego a nawet jeśli ma to nie ma na to żadnego dowodu, tak więc bana nie będzie.
Ty poczekaj jeszcze może do jutra, jeśli nie będziesz miał żadnego przelewu to pogratuluj sam sobie rozwagi. Wink


RE: ShuQi oszust! Lub PODSZYWA się za ShuQi - yazir - 28-12-2015 13:21

@[geps4] ShuQi w profilu ma podane inne gg jak to już ktoś zauważył.
Po drugie @[Admin] nie wtrąca się w wymiany między userami. Zresztą wystarczy wrzucić te gg w wyszukiwarkę i wszystko staje się jasne.

PS przelew nie dojdzie


RE: ShuQi oszust! Lub PODSZYWA się za ShuQi - ClassAxion - 28-12-2015 13:24

Przeprowadzałem z użytkownikiem ShuQi transakcje (PP -> PSC, poprzez PW) i żadnych problemów ani niedogodności nie było.


RE: ShuQi oszust! Lub PODSZYWA się za ShuQi - marcel_kk - 28-12-2015 13:26

@[daniel42na] użytkownik @[ShuQi] ma całkiem inny numer GG 28...,
jak dla mnie padł on ofiarą starego numeru który praktykuje oszust z bogatą historią na tym forum:
Soony08 ; Nofutur ; Luran ; Beer ; Ku8s0n ; Modelator i wiele innych


RE: ShuQi oszust! Lub PODSZYWA się za ShuQi - geps4 - 28-12-2015 13:26

Czekam w takim razie do jutra, aż się wszystko wyjaśni!
W każdym razie macie jakieś dane, w razie kolejnych oszustw.

Zachowywać rozwagę!

Mam nadzieję, że użytkownik naszego forum, nie ma z tym nic wspólnego! Smile


RE: ShuQi oszust! Lub PODSZYWA się za ShuQi - sajmoon - 28-12-2015 20:00

Gość, który korzysta z numeru gg 395000 to stary wałkarz. Link do jednego z tematów o tym pajacu: http://zarabiam.com/showthread.php?tid=69402
Kasy na pewno nie dostaniesz Wink


RE: ShuQi oszust! Lub PODSZYWA się za ShuQi - ShuQi - 28-12-2015 22:03

Już czytam to wszystko, moment



Sprawa wygląda jasno, już wyżej zostało to opisane Wink


Mój nr gg jest podany w profilu, posiadam jeden niezmienny numer GG od lat i jest nim: 2875757.


Po drugie jak ktoś także wspomniał, nawet gdybym pisał z numeru 2875757 czyli mojego, warto się upewnić przez PW na forum czy to faktycznie ja(ryzyko włamania się na gg, bo i taka opcja jest)

Po trzecie, mam ostrzeżenia 70%, lecz nie z powodu "wałków" lecz za podbijanie tematu, a opinie na mój temat są czyste Wink


Po czwarte: jako podsumowanie to nie ze mną handlowałeś i na własną głupotę nie zweryfikowałeś numeru GG czy PW forum.


RE: ShuQi oszust! Lub PODSZYWA się za ShuQi - geps4 - 29-12-2015 14:04

Oczywiście nie sfinalizowałem tej sprzedaży Smile
Przelewu nadal nie ma, temat do zamknięcia.

@ShuQi, gdybyś poczuł się urażony, moje przeprosiny.


ShuQi oszust! Lub PODSZYWA się za ShuQi - daniel42na - 01-01-2016 21:06

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.