Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Budowanie zaplecza ---> Zarabianie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Budowanie zaplecza ---> Zarabianie (/Temat-Budowanie-zaplecza-Zarabianie-126322)



Budowanie zaplecza ---> Zarabianie - kamilg49 - 28-12-2015 11:33

Siema jest to mój drugi dziennik. Postanowiłem założyć dziennik z powodu mojego lenistwa, mam nadzieje że on zmieni moją postawę do zarabiania Smile A więc jestem na forum już z pół roku praktycznie codziennie śledzę wasze poczynania i sporo się dowiedziałem. Miedzy czasie parę stówek zarobiłem. Jestem typem osoby której jeśli coś się udaje to dąży do celu i tego nie przerywa ale jeśli nie jest pomyśli mojej i zarobki są zerowe od razu mi się odechciewa tego wszystkiego. Zaczynałem od Hotcash przez Leadmore aż teraz do Leadnow. (Leadmore dało mi najwiecej kasy w najkrótszy czas Big Grin). Żeby nie zanudzać chce zarobić parę tysi, wystarczy mi 2k do lutego ponieważ zbieram na autko Smile.
Moim celem jest zbudowanie zaplecza a następnie ruszyć z pełna parą ;D
Wymysłiłem nisze (jeszcze takiej nie było i mam nadzieje że wyrobie się przed kims Smile) jest prawie skonczona. Potrzebuje około 100 kont Fb z Polski i 100 kont USA. Posiadam małe FP tam po 200 lików ale cieżko mi idzie z rozwojem jak narazie buduje zaplecze. W przyszłości za jakiś miesiąc planuje zakupić apke pod nisze. Dziennik będe aktualizował mam nadzieje codziennie ale jak to wyjdzie zobaczymy Big Grin Do roboty !


1 Dzień

0/100 kont FB PL
0/100 kont FB USA
60%/100% skończonej strony,niszy



RE: Budowanie zaplecza ---> Zarabianie - liroypl - 28-12-2015 11:37

No to nic innego niż życzyć powodzenia Cool


RE: Budowanie zaplecza ---> Zarabianie - Pitek236 - 28-12-2015 11:44

(28-12-2015 11:33)kamilg49 napisał(a):  Jestem typem osoby której jeśli coś się udaje to dąży do celu i tego nie przerywa ale jeśli nie jest pomyśli mojej i zarobki są zerowe od razu mi się odechciewa tego wszystkiego.
Mam tak samo Big Grin Powodzenia


RE: Budowanie zaplecza ---> Zarabianie - gronekxd - 28-12-2015 13:05

Powodzenia ziomek ! Smile


RE: Budowanie zaplecza ---> Zarabianie - lech123kks - 28-12-2015 13:31

Powodzenia i wytrwałości Wink


RE: Budowanie zaplecza ---> Zarabianie - kamilg49 - 29-12-2015 11:49

Malo co robiłem dla siebie, stworzyłem 25 kont FB PL ale nie dla mojego projektu tylko dla wspolnej z kolega wiec nie bede tego liczyl. Musze jeszcze dorobic pare wspolnych i mysle ze od wieczora robie dla siebie Smile Tworzenie kont ciezko mi idzie poniewaz nie mam zmiennego ip i przy kazdym koncie musze weryfikowac sms a jak na zlosc trafiam dosc czesto ze numer jest zajety i heja od poczatku trzeba konto robic ! masakra... Stronka prawie skonczona jeszcze tylko pomyslec nad rozsadnym tekstem.


2 Dzień

0/100 kont FB PL
0/100 kont FB USA
70%/100% skończonej strony,niszy



RE: Budowanie zaplecza ---> Zarabianie - kamilg49 - 31-12-2015 00:09

Musze ogarnac na dniach strone do konca bo im dłużej czasu nad nia mysle tym ciagle chce cos zmieniac xD Kont nie przybylo ale zbieram duzo informacji Smile Sylwester w sumie dzis wiec lipa bedzie odezwe sie na wekendzie ;D Szczęśliwego Nowego Roku wariaty !

3 Dzień

0/100 kont FB PL
0/100 kont FB USA
75%/100% skończonej strony,niszy



RE: Budowanie zaplecza ---> Zarabianie - Nupek369 - 31-12-2015 01:09

Powodzonka, życzę spełnienia celu w nowym roku oraz udanej zabawy sylwestrowej. impreza


RE: Budowanie zaplecza ---> Zarabianie - nielotweb - 31-12-2015 11:00

Powodzenia, udanego sylwestra! Big Grin impreza


Budowanie zaplecza ---> Zarabianie - Hybrid1990 - 05-12-2019 09:10

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.