Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak ułatwić sobie weryfikację zdjęciową - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak ułatwić sobie weryfikację zdjęciową (/Temat-Jak-ulatwic-sobie-weryfikacje-zdjeciowa-126316)

Strony: 1 2


Jak ułatwić sobie weryfikację zdjęciową - twnt22 - 28-12-2015 09:04

Jeśli jeszcze nie wiesz jak zrobić weryfikację zdjęciową to odsyłam cię do poradnika @[Kickster]a, który to wytłumaczył klik!

Zapewne denerwowało cię szukanie w wyszukiwarce który Jan Kowalski jest twoim znajomym. Można to ułatwić. Poradnik skierowany jest dla osób początkujących dlatego dodaję go w ogólnodostępnym dziale. Ci, którzy znali tę metodę proszeni są o nieubliżanie.

1. Zapisz gdzieś imię i nazwisko twojego konta (na pewno to robisz).
2. Gdy konto jest jeszcze odblokowane upublicznij jego listę znajomych w ustawieniach prywatności konta.
3. Podczas weryfikacji zdjęciowej nie szukaj po całym facebooku tylko wejdź na profil zablokowanego konta i szukaj w wyszukiwarce jego znajomych.
4. Dzięki temu ułatwieniu moje weryfikacje mają stu procentową skuteczność.

Istnieją też wariancje, w których pobierasz listę znajomych na dysk. Nie trzeba wtedy logować się na drugie konto, lecz zajmuje to trochę miejsca.

Powodzenia w odblokowywaniu kont!


RE: Jak ułatwić sobie weryfikację zdjęciową - Criss323 - 28-12-2015 11:41

A nie jest przypadkiem tak, że jak konto ma weryfikację to nie widać jego znajomych bo jest jakby zawieszone??


RE: Jak ułatwić sobie weryfikację zdjęciową - twnt22 - 28-12-2015 11:48

@[Criss323] nie, ja teraz odblpkowywalem i konto normalnie działało.

Wysłane z mojego Lenovo B6000-H przy użyciu Tapatalka


RE: Jak ułatwić sobie weryfikację zdjęciową - erner - 28-12-2015 12:59

(28-12-2015 11:48)twnt22 napisał(a):  @[Criss323] nie, ja teraz odblpkowywalem i konto normalnie działało.

Wysłane z mojego Lenovo B6000-H przy użyciu Tapatalka

Konto które posiada weryfikacje jest zawieszone i jego publikacja jest wstrzymana na okres blokady, więc nie istnieje możliwości sprawdzenia jego listy znajomych.


RE: Jak ułatwić sobie weryfikację zdjęciową - twnt22 - 28-12-2015 13:00

@[erner] jeśli jest po prostu weryfikacja zdjęciowa to na konto można normalnie wejść... Przynajmniej ja mogłem

Wysłane z mojego Lenovo B6000-H przy użyciu Tapatalka


RE: Jak ułatwić sobie weryfikację zdjęciową - supercola - 28-12-2015 19:45

Zawsze nie miałem dostępu - ja mam akurat tak, że po zdjęciu zgadnę za 1-3 razem jak kto się nazywa.. więc nic nie zapisuje xD Zawsze udaje mi się zgadnąć Wink


RE: Jak ułatwić sobie weryfikację zdjęciową - Matizek - 28-12-2015 21:31

[Obrazek: ijmzilx8t0jc.jpg]


Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


RE: Jak ułatwić sobie weryfikację zdjęciową - MickeyHuntr - 24-01-2016 07:53

Myślałem, że to oczywiste, ale ok XD


RE: Jak ułatwić sobie weryfikację zdjęciową - selfie - 24-01-2016 08:03

@[MickeyHuntr]

Ale po co nabijasz sobie posty? Bo jak masz pisać takie żenujące odpowiedzi to nie widzę dla Ciebie kariery tutaj.


RE: Jak ułatwić sobie weryfikację zdjęciową - MickeyHuntr - 24-01-2016 08:28

(24-01-2016 08:03)selfie napisał(a):  @[MickeyHuntr]

Ale po co nabijasz sobie posty? Bo jak masz pisać takie żenujące odpowiedzi to nie widzę dla Ciebie kariery tutaj.

Od kiedy wyrażanie opinii to według Ciebie nabijanie postów? o.0 Co miałoby to mi niby dać? Punkty szacunku? XD