Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Kilka pytań po długiej przerwie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Kilka pytań po długiej przerwie. (/Temat-Rozwiazane-Kilka-pytan-po-dlugiej-przerwie-12630)



[Rozwiązane]Kilka pytań po długiej przerwie. - deluss - 28-08-2010 19:02

Przestałem grac na lockerz z pol roku temu i jak sadze duzo sie pozmienialo. Ostatnio czytalem ze w Anglii, Irlandii zostal otwarty sklep. Wiec:

1. Czy bez utworzenia konta na tamten kraj bede mogl wyslac przesylke ?(nagrode) BO przy rejestracji podawalo sie kraj.

2. Czytalem dzis ze po uplywie 365 dni konto na lockerz sie zeruje czyli osoby z z-listy i punkty (czy to prawda) ?

3. Jak wogule dziala sklep na lockerz?? Bo mam np. 1000pkt to cena przedmiotu spada tylko o 15$,


RE: Kilka pytań po długiej przerwie. - Daminn - 28-08-2010 21:34

1. Na jaki kraj? Normalnie wybierasz Poland

2. Nie zeruje tylko kasują się punkty zdobyte równo rok temu. Czyli zdobyłeś 2Ptz 9,09,2009 to 9,09,2010 się skasuje te 2 Ptz i na drugi dzień tak samo.

3. No działa jak widzisz. Możesz obniżyć cenę przedmiotu tylko o tyle ile masz PTZ resztę płacisz normalnie w $$. Jak na razie SHOP nie działa dla polski.


RE: Kilka pytań po długiej przerwie. - deluss - 28-08-2010 22:08

No ale czy moglbym zamowic do innych krajow ?? Czy zeby to zrobic musze robic nowe konto na tamte namiary.


RE: Kilka pytań po długiej przerwie. - Daminn - 29-08-2010 16:15

Nie musisz robić nowego konta. Wchodzisz w My Account i zmieniasz dane na jakie chcesz.


RE: Kilka pytań po długiej przerwie. - deluss - 29-08-2010 20:16

A rzeczy ktore sa w sklepie sa dostepne caly czas?


RE: Kilka pytań po długiej przerwie. - kreatywny - 29-08-2010 20:18

tak ;] jeśli coś jest w shopie to jest dostępne


RE: Kilka pytań po długiej przerwie. - deluss - 18-09-2010 22:07

Mam takie pytanie, gdy np. chce kupic zegarek Nixon ktory jest wart 100$, z moimi punktami okolo 50$. Wiec ile wyniesie mnie calkowity koszty tej przesylki do IRL ?? Clo itp ?


[Rozwiązane]Kilka pytań po długiej przerwie. - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.