Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak wykorzystać blog z grami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak wykorzystać blog z grami? (/Temat-Jak-wykorzystac-blog-z-grami-126278)



Jak wykorzystać blog z grami? - Lucas - 27-12-2015 18:40

Posiadam od kilku lat bloga na blogspocie, którego kiedyś używałem do zarabiania (lub próby zarobku) na hackach, narzędziach do gier itd. Najpierw fake, potem real content. Niewiele na tym zarobiłem, a reklamowałem bardzo dużo.

Teraz sobie o tym blogu przypomniałem, i co mnie zdziwiło, od jakiegoś roku dziennie mam około 50-60 osób na blogu, w niektóre dni potrafiło przekroczyć setkę. Nie wiem skąd jest ruch, bo reklamowałem wszędzie, ale prawdopodobnie najwięcej szło z youtube.

Na blogu zamieszczonych jest 15 postów z przestarzałymi hackami, do starych gier. Wszystko podpięte pod PIB. Z tego co widzę, to w ciągu kilku miesięcy było bardzo wiele instalacji, ale zysk z nich malutki - czasem po 5 centów, czasem więcej.

I teraz nasuwa się pytanie - jak to wykorzystać? Zacząć wrzucać nowe posty z linkami pod CInstaller, czy lepiej przeobrazić tę stronę w coś innego?

Pytam, bo nie wiem czy nadal opłaca się zabawa w hacki itp.

// Chyba zły dział.. jeśli mogę prosić to niech jakiś mod przerzuci ten post do działu Blogspot. Dzięki z góry!


Jak wykorzystać blog z grami? - Snaggy - 28-12-2015 11:54

Jesli chodzi o hacki do gier na smartfony, to mysle że dobrym pomyslem jest mobilne cpi, leady o duzej wartosci i wysoka konwersja. Zbadaj temat, moze uda ci sie zmodyfikowac bloga pod to, bo mysle ze warto. Smile Siec warta wagi to OGmobi.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk.


RE: Jak wykorzystać blog z grami? - Lucas - 28-12-2015 17:14

To są raczej hacki do gier komputerowych, sama nazwa też wskazuje na to, że to są "rozszerzenia dla graczy". Jednakże dzięki za propozycję Wink


RE: Jak wykorzystać blog z grami? - DBZ - 05-01-2016 19:33

Polecam programy typu https://portmmo.com/ zarabiasz na rejestracjach


RE: Jak wykorzystać blog z grami? - Lucas - 08-01-2016 10:32

Sprawdzę, chociaż oni chyba biorą pod uwagę w większości rejestracje z Polski, a mój blog ma ruch w całości zza granicy. Wink