Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayPal , zablokowane konto , infolinia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: PayPal , zablokowane konto , infolinia (/Temat-PayPal-zablokowane-konto-infolinia-126275)



PayPal , zablokowane konto , infolinia - PaulRcootiC - 27-12-2015 18:32

Czesc, moje konto w maju zostalo zablokowane z powodu posiadania niby drugiego konta , ktorego nie posiadam , zalozyla je na swoje dane kuzynka ktora u mnie wtedy byla z mojego komputera , zapomnialem o koncie teraz mi sie przypomnialo i teraz mam pytanie , czy jak zadzwonie na infolinie i wytlumacze sprawe to konto zostanie odblokowane ?


RE: PayPal , zablokowane konto , infolinia - Obywatel - 27-12-2015 18:37

Jakiś czas temu była identyczna sytuacja. Dwa konta na jednym IP, to nie problem. Ja mam dwa, i żona także. 3 konta na jednym IP.
Coś musiałeś nawywijać. Bez powodu, to w twarz na ulicy możesz dostać.


RE: PayPal , zablokowane konto , infolinia - PaulRcootiC - 27-12-2015 18:41

(27-12-2015 18:37)Obywatel napisał(a):  Jakiś czas temu była identyczna sytuacja. Dwa konta na jednym IP, to nie problem. Ja mam dwa, i żona także. 3 konta na jednym IP.
Coś musiałeś nawywijać. Bez powodu, to w twarz na ulicy możesz dostać.

No właśnie nic pokerface Wiem co robie przecież Xpokerface


RE: PayPal , zablokowane konto , infolinia - twardy - 27-12-2015 18:43

Najprosciej bedzie zadzwonic na inforlinie Big Grin Na forum to sobie mozna pogdybac.


RE: PayPal , zablokowane konto , infolinia - osk4rr - 27-12-2015 19:10

Dziwne bo na moim jednym IP mam 2 konta. Swoje i dziewczyny Smile