Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strony jak MyPay - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Strony jak MyPay (/Temat-Strony-jak-MyPay-126272)



Strony jak MyPay - Stworkowaty - 27-12-2015 17:49

Witam!

Czy istnieją jeszcze strony jak MyPay, polegające na wypełnianiu ofert/ankiet?
Oczywiście strony godne polecenia, pamiętam jak za czasów szczytu na MyPay kręciło się dniówki do 100 zł. :>

Ktoś coś? Smile


RE: Strony jak MyPay - tollusiek - 27-12-2015 19:36

(27-12-2015 17:49)Stworkowaty napisał(a):  Witam!

Czy istnieją jeszcze strony jak MyPay, polegające na wypełnianiu ofert/ankiet?
Oczywiście strony godne polecenia, pamiętam jak za czasów szczytu na MyPay kręciło się dniówki do 100 zł. :>

Ktoś coś? Smile

Pamiętam te czasy, to było coś Smile Niestety potem już to wypełnianie ankiet nie szło za łatwo to i przestało się zarabiać. Również przyłączam się do pytania.


RE: Strony jak MyPay - DT82 - 27-12-2015 21:00

Zdecydowanie chyba najlepszą stronką na obecną chwilę do ankiet itp. jest Clixsense (link w sygnaturce). Dodatkowo oprócz ankiet są tu też różne zadania do wykonania (crowdflower) i różne oferty. Przetestowałem na początku kilka tego typu stron i ta moim zdaniem jest zdecydowanie najlepsza. Oczywiście o stu zł dziennie raczej nie ma mowy (przynajmniej na początku), ale ok 10$ tygodniowo jest jak najbardziej realnym wynikiem.


RE: Strony jak MyPay - radekx662 - 27-12-2015 21:04

strona jest owszem dobra , ale ankiety się długo robi bardzo długo ,
do zadań i ankiet owszem najlepsza jaka znam ale do klikania o nie Smile


RE: Strony jak MyPay - john_rider - 27-12-2015 21:33

ja tam robilem ankiety na global test market pierwsza wyplata byla dosc szybko chyba 3 tyg ale potem cos malo ankiet jest
tu jest reflink: https://www.globaltestmarket.com/join.php?contact_email=&utm_source=gtm&utm_medium=refer_a_friend&utm_campaign=friendreferral&utm_content=text


RE: Strony jak MyPay - Stworkowaty - 27-12-2015 22:01

Globaltestmarket miałem konto i mi się nie podoba... a Clixsense kiedyś próbowałem i jakoś to nie to czego szukam.


RE: Strony jak MyPay - rayden - 27-12-2015 22:09

Jest jeszcze cplead.pl, po-nagrode.pl i utm-campaign.pl
Sprawdź. Może któraś strona przypadnie Ci do gustu Big Grin Wszystkie wyżej wypłacalne. Pierwsze dwie raz w miesiącu, utm raz w tygodniu.


RE: Strony jak MyPay - sendlicz - 27-12-2015 22:27

kubigo.pl jest jeszcze Smile