Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc z MDA II - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Pomoc z MDA II (/Temat-Pomoc-z-MDA-II-12625)



Pomoc z MDA II - Satan - 28-08-2010 17:47

Mam problem z MDA II (jak ktoś nie wie co to jest to polecam > http://pl.wikipedia.org/wiki/Pocket_PC ). A mianowicie gdy wkładam kartę pamięci to czasem ją wykrywa a czasem nie. Robiłem format karty i to nie pomogło >.< Wiecie co mogło się stać ???


RE: Pomoc z MDA II - DDK - 28-08-2010 18:03

Styki w telefonie mogą być przepalone. Przejedź językiem po stykach od karty i włóż ją żeby była lekko wilgotna.


RE: Pomoc z MDA II - Miu - 28-08-2010 18:21

(28-08-2010 18:03)DDK napisał(a):  Styki w telefonie mogą być przepalone. Przejedź językiem po stykach od karty i włóż ją żeby była lekko wilgotna.

fajna metoda z tym jezykiem Wink może nie spalone a brudne(nie mówię tu o syfie jakims strasznym,ale jakiś mały paproch może zakłócać wykrywanie karty.Przedmuchaj mocno slot na kartę pamieci,styki karty wyczyść spirytusem,albo jeśli możesz wyczyść styki w telefonie.Mam nadzieję ze pomogłem,pozdro.


RE: Pomoc z MDA II - DDK - 28-08-2010 18:26

U mnie pomaga Big Grin Tak jak Miu powiedział, a polecam sprężonym powietrzem ( jak masz sprężarkę ) a jak nie to można kupić w puszce takie.


RE: Pomoc z MDA II - Satan - 28-08-2010 18:31

Obie metody nie działają ale i tak + lecą Tongue Czekam na dalsze porady !!!1


RE: Pomoc z MDA II - Daminn - 28-08-2010 18:48

OS przeinstaluj. Możliwe że błąd jest przez coś z softu.


RE: Pomoc z MDA II - Satan - 29-08-2010 13:15

Wyczyściłem dokładnie kartę i działa Big Grin Temat do zamknięcia.