Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wykorzystanie Fanpage do zarobku. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Wykorzystanie Fanpage do zarobku. (/Temat-Wykorzystanie-Fanpage-do-zarobku-126246)



Wykorzystanie Fanpage do zarobku. - GrandMajster - 27-12-2015 09:46

Witam, mam około 20+ fanpagy po 30-90 tyś like, które żyją. Najgorszy zdobywa po 100 like pod postami, reszta łapie po 500 +. Jakieś gimbusiarskie, o erotyce i życiu. Co mogę na nich promować Tongue?


RE: Wykorzystanie Fanpage do zarobku. - hypocrisy - 27-12-2015 10:46

Może spróbuj poeksperymentować ze skracaczem linków? Nie wiem jakie treści udostępniasz, ale przy takim ruchu i regularnym dodawaniu postów uda Ci się coś z tego wycisnąć. Możesz też od czasu do czasu zrobić taką jednorazową akcję z subami, udostępniając jakiś ciekawy konkurs czy facebookowy content i po kilku(nastu) godzinach pozbywając się tego posta, żeby niepotrzebnie nie tracić zbyt wielu fanów...Na fp ero możesz też wykorzystać naturalny pociąg odbiorców do wszelakich "hot" fotografii i udostępniać paczki takich zdjęć do pobrania z wykorzystaniem jakiegoś programu sms premium
Jeśli nie masz pomysłów na zagospodarowanie takiej ilości fp, co część z nich możesz też zwyczajnie sprzedać, jeśli łącząca Cię z nimi więź nie jest zbyt silna ;p


RE: Wykorzystanie Fanpage do zarobku. - GrandMajster - 27-12-2015 10:54

Nie nie, to jest mój stary sposób jeszcze za czasów easysubów na zdobywanie fanpage. Ja ich nie tworze. Codzinnie zdobywam po 3-5 fanpagy Tongue i coraz więcej ich mam.


RE: Wykorzystanie Fanpage do zarobku. - Make it - 27-12-2015 11:11

Napisałem na pw Wink moze cos zdziałamy