Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]zapraszanie friendsów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]zapraszanie friendsów (/Temat-Rozwiazane-zapraszanie-friendsow-12624)



[Rozwiązane]zapraszanie friendsów - gornada - 28-08-2010 17:17

Jaki macie sposób by zapraszać znajomych na lockerz? Mi się udało tylko jednego Sad


RE: zapraszanie friendsów - Marczyk - 28-08-2010 18:03

Sposobów jest mnóstwo. Na początku radziłbym popisać do bliskich znajomych; przedstawić im stronę lockerz - co i jak ? czym to sie je ? nie zawsze wymaga to dużej utraty czasu, a nagrody są bardzo kuszące Wink Sam zdobyłem tak kilkunastu znajomych...niektórym się to nudziło po krótkim czasie, ale ważne że miałem "zaliczonych" ;p Możesz zrobić swoją stronę z zaproszeniami: (http://zlist.pl/) Link możesz umieścić na opisie gg, lub w sygnaturkach na forach. Nie zabronione też jest zrobić 4 konta na Twoim komputerze , aby było 5kont max razem z Twoim. Wysyłasz zaproszenia z Twojego konta na kilka maili i robisz konta na domowników z w miare realnymi danymi. Niestety musisz te konta od czasu do czasu odwiedzać, aby lockerz nie miało się do czego doczepić. Jeżeli lockerz nie jest popularne u Ciebie w szkole możesz zrobić z dwa-trzy konta w sali informatycznej(adres i nazwisko powinno się pokrywać w tych kontach, co nieznaczny że te dane nie mogą być zmyśloneWink) Kiedyś sam zarejestrowałem się z mojego telefonu - możesz również tak zrobić kilka kont, pamiętaj o realnych zmyślonych danych ;p Ostatecznie możesz wejść na czat podając się za Basie, Asie lub Jole- dziewczyny, która potrzebuje pomocy, a po rejestracji oferuję różne rzeczy xd. Pamiętaj tylko żeby zmieć imie/nazwisko (oczywiście kobiecie) w swoim profilu, bo jak wiadomo w zaproszeniu są te dane. Zawsze znajdzie się jakiś baran ;p
Powodzenia


RE: zapraszanie friendsów - Lubelak - 28-08-2010 19:17

rozpisałeś się masz +


RE: zapraszanie friendsów - Magnus - 29-08-2010 17:23

omegle.com [czat] Polskie czaty.Ja nabiłem 6-8 znajomych jednego dnia.Przedstaw się za dziewczynę lub jakiś erotyczny nick napisz ,że za rejestrację wyślesz swoją sexi focie mi się tak udało nabić paru bez mózgowców. Tongue Smile


[Rozwiązane]zapraszanie friendsów - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.