Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Nisza sms premium - zwrot przy braku efektów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SPRZEDAM] Nisza sms premium - zwrot przy braku efektów (/Temat-SPRZEDAM-Nisza-sms-premium-zwrot-przy-braku-efektow-126227)



[SPRZEDAM] Nisza sms premium - zwrot przy braku efektów - LMKY - 26-12-2015 20:28

Aktualnie nie mam czasu na zabawę z zarabianiem na CPA, dlatego postanowiłem, że sprzedam niszę. Zaznaczam na wstępie - zarabiałem na niej dawno, ale nadal jest jak najbardziej aktualna. Nie zarobisz dzięki niej kokosów, ale X leadów na pewno wpadnie - jeżeli nie, zwrócę 100% ceny.

Nisza przeznaczona dla ruchu młodzieżowego <16 lat.

Potrzebujesz:
  • czasu (niedużo)
  • konta Facebook (nie musi być w wielu grupach), ale ważne żeby miało 30 dni (miesiąc) stażu
  • najlepiej konto na hotcash, ponieważ tam znajduje się ten program


Nisza zawiera:
  • gotowy szablon graficzny do Gimpa
  • instrukcję

Koszt: 20zł + 10zł jeżeli chcesz także drugą, bardzo podobną niszę.
Sprzedaję tylko 3 sztuki, aby zmniejszyć konkurencję.

Płatność: preferuję Bitcoin, ale może być także paypal bez problemu

Zasady refundu: jeżeli przy 300UU nie wpadnie ani jeden lead z mojej niszy, a także pokażesz mi w jaki sposób promowałeś program - zwracam 100% tego co mi zapłaciłeś. Nie będę brał pieniędzy za coś co nie działa.

Jeżeli ktoś będzie zainteresowany to zapraszam do kontaktu na PW (odpiszę dzisiaj po 22).

[Obrazek: 59382eb5be79adeface3e7a5df2e3862.png]
[Obrazek: 357705b7389d8826ac956046798e48ad.png]
więcej statystyk na pw


RE: [SPRZEDAM] Nisza sms premium - zwrot przy braku efektów - daniel42na - 28-12-2015 11:05

Użytkownikom ze szlachetną rangą "nie wywiązuje się z umów" nie akceptujemy poradników i nisz do sprzedaży.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.