Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Świeżak atakuje LeadMore! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Świeżak atakuje LeadMore! (/Temat-Swiezak-atakuje-LeadMore-126188)

Strony: 1 2


Świeżak atakuje LeadMore! - MakaTV - 26-12-2015 01:11

Świeżak atakuje LeadMore!


Witam wszystkich. Jestem na forum od paru dni. Mam na imię Franek ! Big Grin Zacząłem zarabiać na LeadMore od grudnia. Jak na razie to zarobek mój opiera się na blogu (domena+serwer) i spamik. Spam FB (nie taki, że atakuje byle jakie grupy byleby spam) i spam po odpowiednich stronach. Także mam duże doświadczenie w tworzeniu apek z rolą publish_actions więc na pewno za jakiś czas ruszę i z tymi apkami Smile Nie wiem czy sprzedaż, czy sam się skuszę na zbieranie tokenow hehe Big Grin

Moim celem jest zdobycie w miesiąc 1.000 zł (tysiaka) Big Grin Tak więc let's go!!

Zarobek za 25 grudzień to:
[Obrazek: v654d1.png]


Jak macie jakies porady czy cuś to pisać prosze Sad dziękuję i wesołych świat!



Zarobki: 40.20 zł / 1000 zł


RE: Świeżak atakuje LeadMore! - KacperIvD - 26-12-2015 01:38

jak na świeżaka, to 6 rejestracji to dużo Smile Powodzenia i nie trać wiary i dąż do swoich celów Smile


RE: Świeżak atakuje LeadMore! - T@JEMNICZY - 26-12-2015 13:50

Powodzenia Smile


RE: Świeżak atakuje LeadMore! - paweuq - 26-12-2015 14:12

Jak na początek bardzo fajna dniówka Big Grin Coś ostatnio mało dzienników powstaje z subami. Powodzenia bede zaglądał Big Grin


RE: Świeżak atakuje LeadMore! - Karewer - 26-12-2015 15:45

Zapewne dlatego, że FB doskonale ostatnio radzi sobie ze spamerami, a 70% tych wielkich earnerów uważała, że internet kończy się właśnie na fejsie. Przykre, ale prawdziwe Smile


RE: Świeżak atakuje LeadMore! - Mailowiec - 26-12-2015 16:05

Powodzenia i wytrwałości.


RE: Świeżak atakuje LeadMore! - Markelele - 26-12-2015 17:23

nieźle, 40 zł w jeden dzień Xpokerface sam kiedyś chciałem się tym zająć, ale czas mi nie pozwala.


RE: Świeżak atakuje LeadMore! - MakaTV - 26-12-2015 17:54

Dziękuje wszystkim za motywację. Jestem jeszcze u rodziny, ale wieczorem pojawi się post ! Smile

Wesołych Świąt Smile !


RE: Świeżak atakuje LeadMore! - MakaTV - 26-12-2015 23:42

Wydaje mi się, że to właśnie dzięki Wam taki hajs wpadł Smile Motywacja itp dała kopniaka! Dziękuję Wam bardzo Heart

[Obrazek: fxth02.png]


Co zrobiłem?:
-kolejne konta na FB (tworzę swoim sposobem)
-reklama (nie spam jak debil),
-wysłałem 3 apki do akceptacji przez FB (tak umiem tworzyć apki Big Grin)

W planach:
-nowa metoda promowania na FB Smile Będę testowac!

Jak ktoś będzie chciał się czegoś dowiedzieć to pisać Sad Postaram odpowiedzieć na tyle ile moge Sad

Zarobki: 134,00 zł / 1000 zł


RE: Świeżak atakuje LeadMore! - kafu777 - 26-12-2015 23:49

Powodzenia, 1000zł z taką motywacją jest jak najbardziej w Twoim zasięgu Smile