Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mógłby mi ktoś po ludzku wytłumaczyć co to jest Presell Pages? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Mógłby mi ktoś po ludzku wytłumaczyć co to jest Presell Pages? (/Temat-Moglby-mi-ktos-po-ludzku-wytlumaczyc-co-to-jest-Presell-Pages-126179)



Mógłby mi ktoś po ludzku wytłumaczyć co to jest Presell Pages? - WuJeKuBa - 25-12-2015 20:11

Siema! Tak jak w temacie, możecie mi wytłumaczyć normalnie co to jest Presell Pages? Wchodzę w świat seo/pozycjonowania i nie wiem Tongue


RE: Mógłby mi ktoś po ludzku wytłumaczyć co to jest Presell Pages? - Pan Inwestor - 25-12-2015 21:21

O proszę - kolejne pytania z SEO od Ciebie Big Grin

Nie ma się tutaj co rozpisywać, tylko poczytać w Internecie. Dobrze to opisała Lexy na swoim blogu: http://www.lexy.com.pl/blog/presell-pages.html


RE: Mógłby mi ktoś po ludzku wytłumaczyć co to jest Presell Pages? - WuJeKuBa - 25-12-2015 21:31

O dzięki serdeczne, poczytam Wink


RE: Mógłby mi ktoś po ludzku wytłumaczyć co to jest Presell Pages? - malena - 23-05-2016 07:24

Pressel Pages to nie tylko "precle" - artykuły pisane na kolanie, "z wpychaniem" słów kluczowych. Mogą mieć wysoką wartość merytoryczną - wszystko zależy od podejścia, gdzie będziesz publikować, na ile wycenisz swoją pracę bądź pracę innych osób.


RE: Mógłby mi ktoś po ludzku wytłumaczyć co to jest Presell Pages? - s_matysik - 05-06-2016 13:20

Presell Pages z zasady były to "katalogi" z dłuższą treścią tylko pod SEO. Większość wylądowała w disavow lub została "wykoszona".
Obecnie Presell Pages nadal działają, ale już w formie prywatnych, płatnych, niewielkich grup.