Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Best Settings for CoinBot | Amazing BTC earnings! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Best Settings for CoinBot | Amazing BTC earnings! (/Temat-Best-Settings-for-CoinBot-Amazing-BTC-earnings-126165)



Best Settings for CoinBot | Amazing BTC earnings! - albi12345 - 25-12-2015 12:52

Cześć,

chce się podzielić moimi ustawieniami do CoinBota, zdobyłem dzięki nim wiele BTC

Możecie kupić pełnie-scrackowanego CoinBota wraz z moimi ustawieniami pod tym [ kosztuje tylko 4$

Wysokich zarobków i wesołych świąt życzę wszystkim!


RE: Best Settings for CoinBot | Amazing BTC earnings! - Spertion - 25-12-2015 13:06

Co to ten CoinBot? Ile $ dziennie?


RE: Best Settings for CoinBot | Amazing BTC earnings! - djMruczekk - 25-12-2015 13:59

Dołączam się do pytania ile dziennie wyciąga, czy wyłapałeś bana za bota, opisz co i jak.


RE: Best Settings for CoinBot | Amazing BTC earnings! - Zaperr44 - 25-12-2015 18:43

Koleś jest ma 1 post a wy myślicie że to działa facepalm


RE: Best Settings for CoinBot | Amazing BTC earnings! - Dunno - 25-12-2015 19:49

@[Zaperr44]
Pewnie też lecą do każdej reklamy typu "Lekarze go nienawidzą!" impreza


RE: Best Settings for CoinBot | Amazing BTC earnings! - Spertion - 25-12-2015 20:38

Warto też spojrzeć na datę rejestracji. Kto nie sprawdza, ten nie zarabia :$


RE: Best Settings for CoinBot | Amazing BTC earnings! - TheBot - 26-12-2015 14:31

(25-12-2015 12:52)albi12345 napisał(a):  Cześć,

chce się podzielić moimi ustawieniami do CoinBota, zdobyłem dzięki nim wiele BTC

Możecie kupić pełnie-scrackowanego CoinBota wraz z moimi ustawieniami pod tym linkiem kosztuje tylko 4$

Wysokich zarobków i wesołych świąt życzę wszystkim!

Noż qrwa mać , to już jest szczyt wszystkiego , nie dość że podpieprzyłeś czyjąś pracę ,to jeszcze to sprzedajesz ?? WTF!!?? , bo nie wierzę , że sprzedajesz swoje ustawienia (niby przynoszące zyski) za 4$ , kiedyś próbowałem tego bota(mam go nawet na dysku ,legalnego , bo zapłaciłem autorowi bota) i zawsze byłem do tyłu .
Dziwi mnie , że moderacja tego forum nie reaguje , na takie coś ...


Best Settings for CoinBot | Amazing BTC earnings! - yazir - 26-12-2015 15:07

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.