Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie Bitcoin na zakladach bukmacherskich - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie Bitcoin na zakladach bukmacherskich (/Temat-Zarabianie-Bitcoin-na-zakladach-bukmacherskich-126160)

Strony: 1 2


Zarabianie Bitcoin na zakladach bukmacherskich - hubert_zarabia - 25-12-2015 10:03

Czesc.Dzis zarejestrowalem sie na tym forum ale czytam je juz bardzo dlugo.Zarabiac bitcoiny zaczynalem od klikania w kraniki buxy oraz konczylem na roznego typu hyipach.Zarobki z tego typu zarabiania nie bardzo mnie satysfakcjonowaly dlatego postanowilem obstawiac mecze.
Strona o ktorej chce powiedziec to:
anonibet.com
Strona przejrzysta i istniejaca od kilku lat. Zarobilem na niej juz calkiem ladna sumke a obstawiam na dobra sprawe od 3 dni.
Obstawiam mecze live (takie ktore tocza sie w danej chwili).Analizuje mecz i obstawiam.Ponizej przedstawiam screany z tago serwisu ile obecnie mam na koncie oraz historie zakladow.
Jestem nowy na forum dlatego jezeli cos z tego materialu bedzie dla was pomocne prosze o refa Smile
Pytania mozecie zadawac w komentarzach lub na priv.Dziekuje.


RE: Zarabianie Bitcoin na zakladach bukmacherskich - Krakersik - 25-12-2015 15:59

Ktoś używał, jakieś opinie?


RE: Zarabianie Bitcoin na zakladach bukmacherskich - hubert_zarabia - 25-12-2015 17:57

(25-12-2015 15:59)Krakersik napisał(a):  Ktoś używał, jakieś opinie?

Ja uzywam i jestem zadowolony, ale takze chetnie wyslucham opini innych uzytkownikow.


RE: Zarabianie Bitcoin na zakladach bukmacherskich - edeco - 27-12-2015 10:37

buk jak buk... wszystko zależy od przyzwyczajeń z innych serwisów tego typu... jak dla mnie interfejs bardziej skomplikowany niż np. na bwin, ale już lepsza niż na pinnacle... dla mnie ważne, że można grać single... choć teraz w necie chyba każdy buk to ma, no może poza betgun, ale dawno tam nie byłem więc może i tam dali single...
wszystko i tak zależy od tego czy wybierzemy dobry mecz i od doboru stawki, aby nie skończyć z pięknym okrągłym zerem na koncie...

w październiku chciałem dać anonibet z ref linkiem, ale admin ze względów KRYMINALNYCH wywalił mi post do kosza, to go usunąłem...
powodzenia w obstawianiu


RE: Zarabianie Bitcoin na zakladach bukmacherskich - baca060 - 27-12-2015 14:31

mam takie pytanie, długo czekaliście na e-mail z weryfikacją z tego serwisu ?


RE: Zarabianie Bitcoin na zakladach bukmacherskich - hubert_zarabia - 28-12-2015 13:04

(27-12-2015 14:31)baca060 napisał(a):  mam takie pytanie, długo czekaliście na e-mail z weryfikacją z tego serwisu ?

Mi przyszla automatycznie, sprawdz folder spam bo mi wlasnie tam przyszla.Pozdrawiam


RE: Zarabianie Bitcoin na zakladach bukmacherskich - Krakersik - 28-12-2015 13:13

(27-12-2015 14:31)baca060 napisał(a):  mam takie pytanie, długo czekaliście na e-mail z weryfikacją z tego serwisu ?

Mi także przyszła od razu na gmailu Wink


RE: Zarabianie Bitcoin na zakladach bukmacherskich - baca060 - 28-12-2015 16:03

Ja mam na onecie i jest mały problem, zrobiłem drugie konto z innego ip i jest ten sam problem


Wysłane z mojego LT22i przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabianie Bitcoin na zakladach bukmacherskich - Pitman - 28-12-2015 18:02

Jaka jest minimalna stawka?


RE: Zarabianie Bitcoin na zakladach bukmacherskich - Krakersik - 28-12-2015 18:17

Chyba 0.1mBTC ale pewien nie jestem Smile