Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powiększ swoje BTC w skali tygodnia o 10-20% ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Powiększ swoje BTC w skali tygodnia o 10-20% ! (/Temat-Powieksz-swoje-BTC-w-skali-tygodnia-o-10-20-126139)



Powiększ swoje BTC w skali tygodnia o 10-20% ! - deidara3210 - 24-12-2015 17:37

Masz trochę satoshi które na ten moment jest ci niepotrzebne i chciałbyś je trochę pomnożyć ? Świetnie trafiłeś oferuję Ci od 10 do 20% w ciągu tygodnia. Inwestycja startuje od poniedziałku a ilość osób jest ograniczona na ten moment. Odpowiem odrazu na kilka najważniejszych pytań które pewnie by się pojawiły w temacie ;p

Czy w razie nie powodzenia inwestycji oddajesz satoshi ?

Tak w razie nie powodzenia inwestycji oddaje satoshi ale tylko i wyłącznie tyle ile otrzymałem od ciebie.

Skoro w razie nie powodzenia oddajesz satoshi to czemu nie włożysz swoich ?

Nie wkładam swoich bo tak naprawdę ich nie mam, a w razie niepowodzenia kupię btc za swoją kasę, i chce również dać zarobić komuś.

Co ty masz z tego że ja wkładam btc ?

To samo co ty czyli więcej satoshi, oddaje ci tylko 10-20% a sam mam z tego w ciągu tygodnia około 50%.

Minimum wynosi 0.01 btc i z tego jest 10% w ciągu tygodnia i inwestycja rusza jak uzbiera się suma 0.1 btc z czego ja wchodzę za 0.01 btc więc łącznie zostało do dołożenia 0.09 btc - 9 osób. Procent zależy od ilości wysłanych mi btc, przykładowo jeśli ktoś włoży całą pule czyli te 0.09 btc otrzymuje ona 20% w ciągu tygodnia.
Mam nadzieję że znajdą się chętnie i wspólnie zarobimy Big Grin
Opinie na mój temat : http://zarabiam.com/Temat-%E2%98%AF-Sklepik-u-Deidary-Konta-FB-Gmail-YT-i-wiecej-BOGATY-asortyment-123885


Wesołych Świąt !!! Huh


RE: Powiększ swoje BTC w skali tygodnia o 10-20% ! - osk4rr - 24-12-2015 18:20

A przy wkladzie 1.0+ BTC jest mozliwosc otrzymania wiecej niz 20%? Big Grin


RE: Powiększ swoje BTC w skali tygodnia o 10-20% ! - xSplatt1337x - 24-12-2015 19:48

Czy to nie jest zabronione po akcji z moverem ?


RE: Powiększ swoje BTC w skali tygodnia o 10-20% ! - mikuss - 24-12-2015 19:56

przy całym szacunku do autora tematu ale wszelkie moverinwestments na forum są zakazane

@[Coristo]


Powiększ swoje BTC w skali tygodnia o 10-20% ! - Coristo - 24-12-2015 19:58

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.