Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gothic! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PC (/Forum-PC-142)
+---- Wątek: Gothic! (/Temat-Gothic-126134)

Strony: 1 2


RE: Gothic! - MrocznyKILL - 07-05-2017 19:10

Swoją przygodę z Gothicami zacząłem od gothic 2 po czym miałem już pewien zarys tego co będzie w 1 i gdy po 1 sięgnąłem fabuła nie była aż tak zaskakująca a szkoda bo gra świetna.


RE: Gothic! - Damian0820 - 08-05-2017 17:31

Returning gniot, zlepek rzeczy z innych modow. Zainteresujcie sie Dziejami Khorinis.

Wysłane z mojego LG-P895 przy użyciu Tapatalka


RE: Gothic! - MrocznyKILL - 31-05-2017 21:43

(08-05-2017 17:31)Damian0820 napisał(a):  Returning gniot, zlepek rzeczy z innych modow. Zainteresujcie sie Dziejami Khorinis.

Wysłane z mojego LG-P895 przy użyciu Tapatalka

Interesujemy się interesujemy Smile Czekam na Dzieje Khorinis niemal jak na oficjalną grę. Dzieję sprawiają wrażenie naprawdę profesjonalnego projektu dlatego tym bardziej nie mogę się ich doczekać .


RE: Gothic! - Zawik - 31-05-2017 22:04

Widzę, że na tym forum jest dużo Gothic'owych fanów Wink
Dla początkującego zaczęcie gry od 2 NK mogłoby być problemem, niektórzy nie są w stanie ogarnąć zadań zlecanych na początku gry. Polecałbym zacząć od 1-ki ^^
W jedynce jak i dwójce klimat jest nieco inny. IMO Gothic 2 NK wygrywa wszystko.
Na Dzieje Khorinis to chyba każdy czeka Wink Ciekawe jak będzie z tym dubbingiem.


RE: Gothic! - Watoga - 31-05-2017 22:34

Nie ważne ile masz lat, kiedy ostatnio fral"grales w gothica, kazdy prawdziwy fan serii wie o dziejach.
Dubbing zapowiada sie profesjonalnie jak I calosc,ktora dla mnie bedzie praktycznie "nową gra".

Chwała tworcom tego moda.