Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak dobrze pozycjonować swoją stronę internetową? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Jak dobrze pozycjonować swoją stronę internetową? (/Temat-Jak-dobrze-pozycjonowac-swoja-strone-internetowa-126123)

Strony: 1 2


RE: Jak dobrze pozycjonować swoją stronę internetową? - Pan Inwestor - 25-12-2015 21:41

(25-12-2015 21:27)kubaszekr38 napisał(a):  OK, dzięki. Co do tego:

Cytat:Przykład: Masz stronę o akrylowych guzikach (fraza guziki akrylowe). Na blogu/stronie piszesz o tym jakiego koloru/struktury/ mogą one być (piszesz w osobnych wpisach/artykułach. W artykule na temat struktury używasz głównej frazy (guziki akrylowe) i linkujesz to do artykułu głównego, gdzie ogólnie piszesz o guzikach akrylowych. To jest linkowanie wewnętrzne. Ogólnie to linkujesz między wpisami. Mam nadzieję, że teraz rozumiesz :-)

To mogę podać na końcu artykułu link tylko, czy mam w artykule go podać nawiązując do tego artykułu głównego?

I jeszcze druga i ostatnia sprawa i chyba już raczej będę wszystko wiedział.

A mianowicie, robię stronę internetową pod sub/premium SMS i jak mam te sub/premium sms promować na mojej stronie? Przykładowo mam jakiś konkurs np. powiedzmy iphone 6s. To mam napisać o tym konkursie artykuł i przypiąć go na stronę główną, aby każdy widział żeby było git i tyle? Czy jeszcze jakoś inaczej, bo moim zdaniem byłby to najlepszy pomysł na to Wink

Dajcie znać Wink

Najlepiej gdybyś linkował w treści wpisu (fraza + podlinkowanie) nawiązując do wpisu. Czasem wrzuć na końcu link do innego wpisu. Po prostu różnicuj, nie rób tego jak automat. Ma to wyglądać jakby to robił człowiek :-)

Co do drugiego pytania to nie rozumiem o co Ci chodzi dokładnie :-( Wpisy na blogu robisz i dodajesz gdzie chcesz, to na SEO nie ma większego wpływu za bardzo ;-)


RE: Jak dobrze pozycjonować swoją stronę internetową? - WuJeKuBa - 25-12-2015 21:51

OK inaczej. Jak mam promować na wordpressie/własnej stronie internetowej konkursy z sub/premium sms? Poprzez pisanie artykułów z nimi związanych?

EDIT:

Jeszcze jedno:

Czyli artykuły mają mieć więcej niż 500 słów, a dziennie ile ma być artykułów napisanych? Wystarczy jeden dziennie czy więcej? Dajcie znać Wink

EDIT 2:

I jeszcze jedno Big Grin

A mianowicie ile ma być artykułów z linkami w treści do mojego głównego artykułu np. na 10, na 100 takich artykułów?


RE: Jak dobrze pozycjonować swoją stronę internetową? - Pan Inwestor - 26-12-2015 20:05

Jak promować to musisz sam odnaleźć najlepszą metodę. Może to być opis np telefonu Iphone a w środku jakaś treść do zachęcenia udziału w konkursie. Testuj, testuj, testuj :-)

Wpisów robisz wg uznania. Nie rób pod SEO tylko pod użytkowników. To nie roboty czytają stronę a zwykli użytkownicy :-)