Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak za darmo zdobyć wyświetlenia, komentarze, subskrypcje i kciuki w górę! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: Jak za darmo zdobyć wyświetlenia, komentarze, subskrypcje i kciuki w górę! (/Temat-Jak-za-darmo-zdobyc-wyswietlenia-komentarze-subskrypcje-i-kciuki-w-gore-12612)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Jak za darmo zdobyć wyświetlenia, komentarze, subskrypcje i kciuki w górę! - litwinek - 25-11-2011 16:57

Jestem na vagexie i na enhancevievs ale wg. mnie vagex jest lepszy. Zwłaszcza jak się ma premium. Tylko potem ,żal jak ładny filmik sflagują Sad


RE: Jak za darmo zdobyć wyświetlenia, komentarze, subskrypcje i kciuki w górę! - InTeR - 08-12-2011 00:33

Gdyby ktoś nie zauważył już od dawna możemy dodać konta YT w zakładce: Submit a YouTube Account.
Po dodaniu punkty i suby same nam lecą.


RE: Jak za darmo zdobyć wyświetlenia, komentarze, subskrypcje i kciuki w górę! - ronaldin11 - 08-12-2011 17:01

Przydatna opcja Smile


RE: Jak za darmo zdobyć wyświetlenia, komentarze, subskrypcje i kciuki w górę! - Maxwello - 08-12-2011 17:31

A ja mam pytanie o zlecanie wyświetleń.
Jaka jest różnica jeśli zlece wyświetlanie po 5 sekund a np 3 minuty?
Jak jest lepiej?


RE: Jak za darmo zdobyć wyświetlenia, komentarze, subskrypcje i kciuki w górę! - Cromiell - 08-12-2011 20:19

Niby przyjęło się, że najlepiej 50% długość filmiku. Moim zdaniem na enhanceviews są problemy... Na vagex 30 sekunds starcza i nie masz freezów w granicy 300 views.


RE: Jak za darmo zdobyć wyświetlenia, komentarze, subskrypcje i kciuki w górę! - Maxwello - 09-12-2011 00:54

Dzięki Cromiell, ale widzę, że im dłuższe wyświetlanie zlecam tym droższe, czyli co? Jak dam 5 s to małe szanse, że się nabiją? Czy o co w tym chodzi?


RE: Jak za darmo zdobyć wyświetlenia, komentarze, subskrypcje i kciuki w górę! - Cromiell - 09-12-2011 14:37

Najlepiej na vagex postawić... 30 sekund dla non-premium kont i ładnie idzie wszystko bez "zamarzania" przy granicy 300. Smile


RE: Jak za darmo zdobyć wyświetlenia, komentarze, subskrypcje i kciuki w górę! - Killer - 09-12-2011 14:39

no chyba że ktoś potrzebuje komenty lub kciuki to : http://zarabiam.com/premium.php <3 Big Grin


RE: Jak za darmo zdobyć wyświetlenia, komentarze, subskrypcje i kciuki w górę! - Maxwello - 09-12-2011 15:31

Cromiell, to jak już mowa o Vagex, to może Ty mi wytłumaczysz, co to są te maszyny? Bo mowa jest tam o jakichs max 5 maszynach, ktore mozna uzywac i nie moge znaleźć żadnego info nigdzie o tym, a podobno wtedy jest 1 kredyt x5.

Druga sprawa z instalką programu. Chciałem zainstalować program Vagex, żebym nie musiał się użerać z wyskakującymi filmikami na FF w kazdym oknie.
I tu jest problem bo przy próbie odpalenia instalatora wyskakuje błąd:
"Unable to find a version of the runtime to run this application."

O co chodzi? Kombinowałem z .NET Frameworkiem, instalowałem, naprawiałem, odinstalowywałem i instalowałem ponownie i wciąż to samo.


RE: Jak za darmo zdobyć wyświetlenia, komentarze, subskrypcje i kciuki w górę! - smatguff3x3 - 01-01-2013 13:04

Jerk2