Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak za darmo zdobyć wyświetlenia, komentarze, subskrypcje i kciuki w górę! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: Jak za darmo zdobyć wyświetlenia, komentarze, subskrypcje i kciuki w górę! (/Temat-Jak-za-darmo-zdobyc-wyswietlenia-komentarze-subskrypcje-i-kciuki-w-gore-12612)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Jak za darmo zdobyć wyświetlenia, komentarze, subskrypcje i kciuki w górę! - InTeR - 28-08-2010 13:06

Witajcie.

Powstają programy które "nabijają" wyświetlenia, komentarze itp. Ale kosztują np. 5$ a nawet więcej! Zaprezentuję wam stronę na której za darmo możesz nabić sobie komentarze, subskrypcje itp.!

Dlaczego wam ją prezentuję? Przede wszystkim dlatego, żeby ta stronka się rozwinęła i miała coraz więcej użytkowników. (Polepszy to szybkość subskrypcji naszego kanału itp.) Jest jeszcze jeden powód. Dostajemy za poleconego 10% jego punktów które zdobędzie.

Więc zaczynamy:

Krok 1. Rejestrujemy się tutaj: Reflink <-- Bądźcie tak mili Smile

Czysty : http://www.enhanceviews.net/ <-- dzięki admin, zapomniałem Smile

Krok 2. Po zalogowaniu musimy zdobyć kredyty. Wchodzimy do zakładki: "Earn Free Credits" a następnie wybieramy jak chcemy zdobywać kredyty:
1.Może się to odbywać automatycznie:
-automatyczne wyświetlanie filmików
-pobieramy wtyczkę do chrome lub mozilli i dajemy start (http://screenshooter.net/7306545/jdjhdej
-automatyczne komentowanie i polubianie
2. Możesz robić to ręcznie:
-oglądnięcie filmu i skomentowanie
-subskrypcja, komentarz, polubienie, ulubione

Krok 3. Gdy już zdobędziemy trochę punktów przechodzimy do zakładki: "Redeem Credits". Możemy tutaj zamówić takie rzeczy jak:
-Wyświetlenia kanału lub filmiku.
-Subskrybowanie
-Automatyczne komentarze i polubienia filmiku.
-Lub "Link Featuring" czyli od realnych ludzi subskrypcja, polubienie, komentarz i ulubione

Jeśli poradnik się przydał to się bardzo cieszę Wink Proszę o komentarze.


RE: Jak za darmo zdobyć wyświetlenia, komentarze, subskrypcje i kciuki w górę! - haggard - 28-08-2010 13:26

Thx, konto tam miałem od 2 tygodni dzięki za przypomnienie o stronce.


RE: Jak za darmo zdobyć wyświetlenia, komentarze, subskrypcje i kciuki w górę! - InTeR - 28-08-2010 13:30

Spoko Smile Polecam tą stronkę. Powiem szczerze, ze lepiej zostawić na noc aby samo komentowało i oglądało i później sobie zamówić od "prawdziwych" ludzi komentarze, subskrypcje i wyświetlenia niż kupić bota..

Ja mam tam konto już chyba z 1,5 miesiąca.


RE: Jak za darmo zdobyć wyświetlenia, komentarze, subskrypcje i kciuki w górę! - plove - 28-08-2010 17:46

(28-08-2010 13:30)InTeR napisał(a):  Spoko Smile Polecam tą stronkę. Powiem szczerze, ze lepiej zostawić na noc aby samo komentowało i oglądało i później sobie zamówić od "prawdziwych" ludzi komentarze, subskrypcje i wyświetlenia niż kupić bota..

Ja mam tam konto już chyba z 1,5 miesiąca.

Robiłem tak i w zasadzie co dzień jakiś błąd wywala.
Po za tym zlecania oglądania nie działa, albo mnie robią w bambucho albo po prostu te same osoby ciągle odwiedzają mój kanał i nic mi nie nabija a ptk trace.


RE: Jak za darmo zdobyć wyświetlenia, komentarze, subskrypcje i kciuki w górę! - haggard - 28-08-2010 17:59

Dokładnie Tongue Mam 2,5k pkt i chcąc zamówić wyświetlenia mam błędy. Przy automatycznym like za pkt też są często błędy, dostaje pkt za 1/3 działań.


RE: Jak za darmo zdobyć wyświetlenia, komentarze, subskrypcje i kciuki w górę! - InTeR - 28-08-2010 21:53

o.O Mi wszystko dziala.. Juz mi ok. 800 komentarzy i 2000 wys. nabili. Mozille macie?


RE: Jak za darmo zdobyć wyświetlenia, komentarze, subskrypcje i kciuki w górę! - haggard - 28-08-2010 21:58

****************** Error getting view count ****************
Please refresh the page until this error disappears, as this is a problem with YouTube being annoying



Taki błąd jak zamawiam wyświetlenia.


RE: Jak za darmo zdobyć wyświetlenia, komentarze, subskrypcje i kciuki w górę! - plove - 28-08-2010 21:59

(28-08-2010 21:53)InTeR napisał(a):  o.O Mi wszystko dziala.. Juz mi ok. 800 komentarzy i 2000 wys. nabili. Mozille macie?

Tak i już zleciłem jakieś 5 wyswietleń z czego 4k w ogole się nie dodało.


RE: Jak za darmo zdobyć wyświetlenia, komentarze, subskrypcje i kciuki w górę! - InTeR - 28-08-2010 22:03

haggard a to... Od 3 dni tez tak mam. Proboj pare razy a ci sie uda. Jak nie to pozniej sproboj. Jutro.

Plove.. Jak zamawiasz wyswietlenia to masz tam napisane ile masz wyswietlen i ile ma byc po wkonaniu. Jak niby wszystkie sie wykonaja to sie chyba sprawdza i wraca punkty za te nie nabite chyba..


RE: Jak za darmo zdobyć wyświetlenia, komentarze, subskrypcje i kciuki w górę! - makat2 - 12-09-2010 13:05

Gdzie jest ten przycisk Earn Free Credits?