Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czarne chmury nad ING po sobotniej demonstracji Marka Kondrata - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Czarne chmury nad ING po sobotniej demonstracji Marka Kondrata (/Temat-Czarne-chmury-nad-ING-po-sobotniej-demonstracji-Marka-Kondrata-126068)

Strony: 1 2


Czarne chmury nad ING po sobotniej demonstracji Marka Kondrata - morenox - 23-12-2015 12:16

Zamknięcie współpracy zapowiedziała właśnie górnicza "Solidarność".

– Nie chcemy korzystać z usług podmiotu, który otwarcie deklaruje wrogą postawę wobec naszej branży. Zaapelowaliśmy do wszystkich pracowników kopalń, zakładowych organizacji Solidarności z naszej branży, a także do firm z branży górniczej i okołogórniczej o przeniesienie rachunków do innych banków. Banki, tak jak inne podmioty gospodarcze, nie działają w próżni. ING podejmując tę niezrozumiałą w naszej ocenie decyzję, musi liczyć się z tym, że straci tysiące klientów wśród górników i mieszkańców naszego regionu – podkreślił Jarosław Grzesik, szef górniczej „S”.

Fala negatywnych komentarzy pojawiła się na stronie banku ING na Facebooku. Oto kilka przykładów:


"Mam jeszcze u was konto i polisę, możecie sobie sprawdzić, jak i moi znajomi, - krótka piłka, - jeśli siewca hejtu i nienawiści pan M.Konrad będzie was dalej reklamował, - rezygnujemy z waszych usług" – napisał Marcin Stawicki, a jego wpis zyskał prawie 900 "lajków".

" Wykorzystując wizerunek Kondrata, który aktywnie angażuje się w siermiężną działalność KOD, porzucacie neutralność polityczną wspierając "komunistów i złodziei". Ponieważ jestem wieloletnim klientem baku ING bardzo nad tym faktem ubolewam, a mówiąc wprost zwyczajnie mi wstyd... Dlatego mimo dobrej współpracy (dwa spłacone kredyty hipoteczne) rozważam rezygnację z Państwa usług" – Grzegorz Stefański, a jego wpis polubiło ponad 300 osób.

"Z ogromną przyjemnością informuję, że z dniem jutrzejszym po południu rozwiązuję z waszym bankiem umowę. Jeżeli człowiek, który od lat jest twarzą waszego banku bierze udział w demonstracji, która obraża znaczną część waszych klientów to znaczy, że czas się pożegnać..." – napisał Andrzej Koraszewski.

Administratorzy na tego rodzaju komentarze odpisują zawsze podobną formułką: "To prywatne poglądy i działania Marka Kondrata. ING nie angażuje się w politykę i nie popiera żadnej opcji politycznej".

Ja polecam zobaczyć Fanpage ING ( Dla leniwych link do ich FP )


RE: Czarne chmury nad ING po sobotniej demonstracji Marka Kondrata - Artinesse - 23-12-2015 12:23

Nie mają do czego się już doczepiać. Co kogo interesuję jakie preferencję polityczne ma aktor który reklamuję bank. Równie dobrze może reklamować skarpetki i co mam ich nie kupować, bo demonstruje albo woli jakąś inną partię polityczną? Kiedyś to Solidarność to była duma dla Polski, teraz to PiS tam za dużo miesza.


RE: Czarne chmury nad ING po sobotniej demonstracji Marka Kondrata - twardy - 23-12-2015 12:29

Bo ludzie sa glupi i identyfikuja sie ze znanymi ludzmi i marka jaka soba reprezentuja. Wow 900 lajkow... to juz nie przelewki Smile


RE: Czarne chmury nad ING po sobotniej demonstracji Marka Kondrata - morenox - 23-12-2015 12:43

(23-12-2015 12:23)Artinesse napisał(a):  Nie mają do czego się już doczepiać. Co kogo interesuję jakie preferencję polityczne ma aktor który reklamuję bank. Równie dobrze może reklamować skarpetki i co mam ich nie kupować, bo demonstruje albo woli jakąś inną partię polityczną? Kiedyś to Solidarność to była duma dla Polski, teraz to PiS tam za dużo miesza.



To że ludzie zamykają konta w ING to bardzo dobrze... Kondrat jest twarzą ich banku.
[Obrazek: 12341266_1939490192942717_8931598880310389482_n.jpg]

[Obrazek: 12346553_1521783674781025_2254012166484455044_n.jpg]


Szczerze? Nie jestem za PIS'em ale jakoś według mnie lepiej żądzą nie to PO...
Poza tym KOD jest wspierany finansowo przez żydowskiego bankiera.


RE: Czarne chmury nad ING po sobotniej demonstracji Marka Kondrata - kuli - 23-12-2015 12:57

A co jezeli wystąpienie mareczka przyciągnęło kogos do banku?


RE: Czarne chmury nad ING po sobotniej demonstracji Marka Kondrata - radek0389 - 23-12-2015 18:28

(23-12-2015 12:43)morenox napisał(a):  To że ludzie zamykają konta w ING to bardzo dobrze... Kondrat jest twarzą ich banku.

Kondrat jako AKTOR, odgrywa ROLĘ w reklamie. Niektórzy mieli żałobę po śmierci Hanki Mostowiak.


RE: Czarne chmury nad ING po sobotniej demonstracji Marka Kondrata - twardy - 23-12-2015 18:32

Chcialbym zalozyc konto w banku... moze by tak przejrzec oferty? Posprawdzac tabele oplat? OOOOOO Kondrat bank reklamuje, niech bedzie ING bo jest najlepszy Big Grin


RE: Czarne chmury nad ING po sobotniej demonstracji Marka Kondrata - mikuss - 23-12-2015 18:38

(23-12-2015 18:32)twardy napisał(a):  Chcialbym zalozyc konto w banku... moze by tak przejrzec oferty? Posprawdzac tabele oplat? OOOOOO Kondrat bank reklamuje, niech bedzie ING bo jest najlepszy Big Grin

no nie do końca Tongue brak w cyklu rozliczeniowym płatności kartą na 100 zł skutkuje opłatą 7 zł
od stycznia 1 wypłata spoza wyznaczonych bankomatów darmowa w cyklu rozliczeniowym, pozostałe płatne 2,5 zł za każdą.
Tego w reklamie się nie dowiesz Tongue


RE: Czarne chmury nad ING po sobotniej demonstracji Marka Kondrata - xaxaxa - 24-12-2015 14:03

tylko milenium!


RE: Czarne chmury nad ING po sobotniej demonstracji Marka Kondrata - fusek - 24-12-2015 14:13

(24-12-2015 14:03)xaxaxa napisał(a):  tylko milenium!

tez mam konto od ok. 10 lat ale mysle nad przeniesieniem pieniazkoow do banku polskiego