Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Duży hajs z fejk kont na fb?!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Duży hajs z fejk kont na fb?!! (/Temat-Duzy-hajs-z-fejk-kont-na-fb-126064)



Duży hajs z fejk kont na fb?!! - SKOR514 - 23-12-2015 11:07

Siemka! Mam do Was takie pytanie... Jak wykorzystać fake konta na fb, do zarabiania? Mam ich kilka, dobrze prosperują i szkoda, by nie dawały profitów. Dawniej kombinowałem z leadami i programami jak shorte, ale ten pierwszy mi poszedł się sypać, jak fb mi zaczęło blokować bloga, a nie umiem ogarnąć stronki i hosta, żeby to szło.beka A shorte, to dla mnie zbyt duży nakład czasu, do możliwości zysków.
To Pany co robić, by zarobić?!
Subskrypcje sms średnio mnie kręcą, no, ale jakby istniał taki o który fb nie spina i nie trzeba do niego hosta, to by super było.
Pozderki i Wesołych! Big Grin


RE: Duży hajs z fejk kont na fb?!! - morenox - 23-12-2015 13:12

"Subskrypcje sms średnio mnie kręcą"
To na czym ty chcesz zarabiać? Big Grin

Trzeba umieć linki skracać na Facebooku i tyle Big Grin ( mam na myśli maskowanie )


RE: Duży hajs z fejk kont na fb?!! - SKOR514 - 23-12-2015 15:01

Uwierz, że się da. Miałem jeden taki patent, gdzie szło wyciągać po 50zł na dniówkę, ale to była większa patologia niż subskrypcje. Jerk2
Mógłbyś polecić jakiś skracacz z maskowaniem w takim razie? Big Grin


RE: Duży hajs z fejk kont na fb?!! - poterrr - 25-12-2015 14:04

Polecam ci podawac sie za kobiete Smile i zamiast slabych subow na telefon poprostu niech ci kase na peypala wysylaja lub doladowania telefonu Smile


RE: Duży hajs z fejk kont na fb?!! - SKOR514 - 25-12-2015 14:31

Jest to legalne ogółem? O.o


RE: Duży hajs z fejk kont na fb?!! - nicooo - 25-12-2015 14:34

(25-12-2015 14:31)SKOR514 napisał(a):  Jest to legalne ogółem? O.o
Zero myślenia... podszywanie się pod kogokolwiek i wyłudzanie jest karalne , już chyba gorszego pomysłu na zarobek nie macie..


RE: Duży hajs z fejk kont na fb?!! - SKOR514 - 26-12-2015 11:39

To może ktoś pomóc/nakierować mnie na jakiś temat/sposób propos skracania i maskowania tych linkaczy? Big Grin