Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy w wordpressie jest taka opcja? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Czy w wordpressie jest taka opcja? (/Temat-Czy-w-wordpressie-jest-taka-opcja-126055)



Czy w wordpressie jest taka opcja? - WuJeKuBa - 22-12-2015 21:54

Cześć! Czy w Wordpresie jest opcja, aby post/artykuł był na pierwszej pozycji na Stronie głównej? Dajcie znać, będę wdzięczny!


RE: Czy w wordpressie jest taka opcja? - KacperIvD - 22-12-2015 21:57

Oczywiście, ze TAK.


RE: Czy w wordpressie jest taka opcja? - WuJeKuBa - 22-12-2015 22:19

OK, dzięki, to instalujemy Big Grin


RE: Czy w wordpressie jest taka opcja? - Pan Inwestor - 22-12-2015 22:28

Ustawiasz to poprzez opcję: USTAWIENIA-->CZYTANIE-->STATYCZNA STRONA.

Jeżeli ma to być wpis na blogu, to zależy to od skórki jaką używasz ale można wprowadzić bez problem drobne modyfikacje i cieszyć się również i tą opcją we wpisach.


RE: Czy w wordpressie jest taka opcja? - WuJeKuBa - 23-12-2015 12:13

OK, dzięki Wink Jeszcze jedno, bo nie chce mi się tworzyć nowego tematu, a mianowicie, czy można wyłączyć komentarze w wordpresie? Bo robię stronę pod Premium SMS i nie chcę komentarzy typu fake itd..


RE: Czy w wordpressie jest taka opcja? - radek0389 - 23-12-2015 17:48

Pewnie jest opcja do całkowitego wyłączenia komentarzy. Ale zawsze można iść na skróty i w opcjach komentowania, oznaczyć żeby komentarze były zatwierdzane przez admina. Ma to swoje plusy, wszystkie komentarze olewasz, a jednocześnie możesz sobie co jakiś czas tworzyć fake komentarze, pozytywne oczywiście.


RE: Czy w wordpressie jest taka opcja? - WuJeKuBa - 23-12-2015 20:00

Dobry pomysl, dzięki Wink


RE: Czy w wordpressie jest taka opcja? - jajqo - 25-12-2015 21:24

Ja zawsze robię tak jak napisał wyżej @ Pan Inwestor to najskuteczniejsza metoda a stron na WP miałem już sporo Smile