Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zaspamowanie skrzynki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Zaspamowanie skrzynki (/Temat-Zaspamowanie-skrzynki-126051)



Zaspamowanie skrzynki - Szym87 - 22-12-2015 20:41

Witam
Nie będe owijal w bawełnę i od razu powiem o co mi chodzi. Powiem kumpel że studiów wisi mi kasę, truche duża i od paru miesięcy nie chce oddać. Pierwsza rzeczą która chce zrobić zaspanowac mu skrzynkę mailową pocztą o takim samym temacie, wie ktoś jak to zrobić? Nie chce iść na policję ponieważ narazie na tą samą uczelnie chodzimy

Z górki dzięki za pomoc

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka


RE: Zaspamowanie skrzynki - selfie - 22-12-2015 20:51

CTRL+V? Jerk


RE: Zaspamowanie skrzynki - mateusz2045 - 22-12-2015 20:54

Napisz do Stonogi


RE: Zaspamowanie skrzynki - edikiu - 26-12-2015 15:11

Niewidze w tym większego sensu ale jak chcesz to poszukaj pod tagiem email bomber

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


RE: Zaspamowanie skrzynki - karolla - 26-12-2015 15:38

również nie widzę większego sensu... bardziej irytujące dla niego byłoby zaspamowanie mu telefonu, sama miałam podobną sytuację- codziennie około północy spam sms'owy. Z tym, że to już podchodzi pod stalking


RE: Zaspamowanie skrzynki - stachupumpa - 26-12-2015 16:37

To już lepiej spam na fona Tongue


RE: Zaspamowanie skrzynki - WinchesteR - 26-12-2015 17:21

tak jak reszta mówi

- e-mail bomber
- sms bomber/spamer

jeżeli to jakiś nupek to wal konkret , jeżeli typowy sprzedawca jaj to vps i vpn Jerk

tyle że ja bym to załatwił w inny sposób , zniszczyć mu blacharke płynem albo/jeżeli fajny telefonik to przypieścił jego Tongue


RE: Zaspamowanie skrzynki - xOceanFirex - 05-04-2016 18:13

Po prostu skrypt w PHP
Poszukaj w google mail sending php