Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ciężki początek :/ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireSub (/Forum-FireSub-390)
+---- Wątek: Ciężki początek :/ (/Temat-Ciezki-poczatek-126034)



Ciężki początek :/ - mietek1596 - 22-12-2015 15:53

Witam :/ Już przez dluzszy okres czasu probuje zarabiac na sub sms ale bez skutku :/ Małó ludzi wchodzi a jak wejda to nie wysylaja sms. Co moge zrobic zeby ludzi zachęcic do wyslania sms/podania numeru?
Czy na programy tupu podgladacz fb lub doladowanie ktos jeszcze sie nabiera? Jest ktoś chęny do pomocy?


RE: Ciężki początek :/ - paweuq - 22-12-2015 21:19

Zapewne, promujesz wiele programów bez targetowania. Skup się na jednym programie i przez kilka dni go testuj. Wyciagaj wnioski, doprecyzuj grupe docelową,zmień metody promocji, zadaj sobie pytanie czy naprawde jest to tak ważne dla kogoś aby wysłał sms.


RE: Ciężki początek :/ - nielotweb - 23-12-2015 18:55

@paweuq promocja programów "bez targetowania" czyli? co to znaczy? Bo jestem nowy i nie wiem Big Grin


RE: Ciężki początek :/ - chacku - 23-12-2015 19:35

Target - cel.
Chodzi mu o dokładne trafienie w odbiorców programu.


Odp: Ciężki początek :/ - jupp82 - 23-12-2015 20:56

Zadaj sobue pytanie Kto wejdzie w moja oferte? jesli promujesz np FB Podladacz to raczej 40 czy 50 latkowie w to niewejda bo ich to nie interesuje maja inne sprawy, jesli promujesz np Stream sportowy z KSW to Gimbaza w niego nie wejdzie bo woli Ask. Target przy spamie jest wazny bo daje konwersje co prawda zlote czasy mamy za soba ake cos tam jeszcze mozna wyciagnac.

Tapnięte....


RE: Ciężki początek :/ - sh4kr - 24-12-2015 01:10

(23-12-2015 20:56)jupp82 napisał(a):  Zadaj sobue pytanie Kto wejdzie w moja oferte? jesli promujesz np FB Podladacz to raczej 40 czy 50 latkowie w to niewejda bo ich to nie interesuje maja inne sprawy, jesli promujesz np Stream sportowy z KSW to Gimbaza w niego nie wejdzie bo woli Ask. Target przy spamie jest wazny bo daje konwersje co prawda zlote czasy mamy za soba ake cos tam jeszcze mozna wyciagnac.

Tapnięte....

Zgodze się, złote czasy już minęły, niestety. Ludzie bardziej czujni są. Trzeba się ostro nakombinować, żeby coś ugrać. Ogólnie nie polecam spamu. Najlepiej podejść do tego z głową. Wink