Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium (/Temat-Stonoga-vs-HotCash-sprawa-oszusta-zarabiajacego-na-SMS-Premium-126019)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - radek0389 - 24-12-2015 10:16

(23-12-2015 19:45)chacku napisał(a):  Istnieje duże prawdopodobieństwo, że będzie miał. Ale prawne konsekwencje to nic w porównaniu do konsekwencji moralnych..



Pewnie niczego go to nie nauczy. Jakichś konsekwencji doświadczył? Kilka godzin stresu, parę dni/tygodni złej opinii na wsi. Co zarobił, to jego, 70 tys(?). Pewnie jeszcze jest utwierdzony, ze się opłacało. Po świętach będzie obmyslal plan, jak działać dalej i zatrzeć ślady, lewe konto.

Co innego, gdyby musiał oddać wszystkie zarobione pieniądze.


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - BartekHelp - 24-12-2015 10:56

Daniel, nie wiem co Ty robisz na takim stanowisku to nie mam pojęcia...


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - Damkofr - 24-12-2015 11:05

Najbardziej zafascynowany tematem jest chyba daniel skoro otworzył temat. Posty w tym temacie wyglądają tak samo. Obwinianie kogoś i pisanie już bez sensu tego samego w kółko. Ten temat ma ukazywać wady i zalety serwisu Oo Tutaj nic nowego już się pojawi, co by coś wnosiło do "afery".


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - Rav656 - 24-12-2015 11:11

(24-12-2015 10:56)BartekHelp napisał(a):  Daniel, nie wiem co Ty robisz na takim stanowisku to nie mam pojęcia...

Bo chce prawdy i jest obiektywny, a nie liże dupe karczowi jak większość na tym forum?
Tematy z aferami w innych serwisach widnieją dalej, a ten temat ma zostać wywalony w kosz bo to przecież Hotcash o psuje mu reputacje...


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - aero2 - 24-12-2015 11:18

Każdy w swoim życiu, popełnia choć jedną złą decyzję, której później żałuje, należy to przyjąć do świadomości, a nie jechać cały czas po jednej i tej samej osobie, mówię o Karczu, a tego Krystiana to możecie jechać ile wlezie, dostał ponownie szansę od Karcza, ale ją zaprzepaścił, takiemu już nic nie pomoże.
A jak ktoś płacze, że mu jego dane serwis może wydać, to widać kto promuje nielegalne rzeczy i niech taka osoba, ma pretensje do siebie i swoich nisz.


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - Karczu - 24-12-2015 11:31

(24-12-2015 11:11)Rav656 napisał(a):  
(24-12-2015 10:56)BartekHelp napisał(a):  Daniel, nie wiem co Ty robisz na takim stanowisku to nie mam pojęcia...

Bo chce prawdy i jest obiektywny, a nie liże dupe karczowi jak większość na tym forum?
Tematy z aferami w innych serwisach widnieją dalej, a ten temat ma zostać wywalony w kosz bo to przecież Hotcash o psuje mu reputacje...
My też chcemy, aby temat pozostał w tym dziale, bo jest tu nasze oświadczenie, ale powinien być zamknięty ze względu na jego wyjaśnienie, tak jak inne "afery" zawsze były zamykane, jak zaczął pojawiać się spam i w kółko te same posty i offtopic, chociażby http://zarabiam.com/Temat-Firecash-i-Diqtion-oszukuja-76513?page=36 i wieeele innych. U nas przy tylu samo postach był zamknięty, ale widać w przypadku HC igrzysk wciąż mało. Szkoda, że jak to HC było poszkodowane i okradzione, to wówczas Daniel za kontynuowanie tematu nagradzał warnami.


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - daniel42na - 24-12-2015 11:33

Cytat: Daniel, nie wiem co Ty robisz na takim stanowisku to nie mam pojęcia...
Ale masz jakieś konkretne zastrzeżenia i uwagi? Prześlij mi je na PW lub napisz gdzieś skarge na forum o konkretach to porozmawiamy, bo takimi tekstami o niczym możesz walić do każdego.


(24-12-2015 02:48)Karczu napisał(a):  daniel92na, fajny screen, ale Krystian promował swojego blogspota z content lockerem, a nie to co wysłałeś. Swoją drogą to co wysłałeś również było zablokowane.
W treści doczytać się można wszystkiego co dotyczyło Krystiana, np. 50 gr/sms, jestem przekonany, że to jest to co on promował.


Cytat:Ponadto chciałbym zauważyć, że nagle stałeś się wielkim obrońcą dyskusji i otworzyłeś zamknięty temat, bo może on stawiać HotCash w negatywnym świetle mimo blokowania przez nas takich akcji...

Tylko dlaczego jak to HotCash zostało okradzione i wg Twojej opinii "wszystko zostało już powiedziane" w temacie (a bylo raptem pare postów, a nie 30 stron), to wtedy poglądy miałeś zupełnie odmienne i kazałeś skończyć temat pod groźbą kar? Gdzie wtedy była Twoja idea forum dyskusyjnego i swobodnej publikacji opinii na dany temat? Ahhh tak... Przecież sytuacja była odmienna o 180 stopni. Np. http://zarabiam.com/Temat-LeadSales-pl-Oficjalny-temat-118746?pid=1314668#pid1314668 - nie wiem dlaczego się na nas uparłeś, ale masz bardzo podwójne standardy po raz kolejny.

W temacie leadsales ludzie pisali w oficjalnym wątku serwisu a nie w osobnym temacie więc to był offtop, Twoje posty jako konkurencji były tam niezgodni z regulaminem, to przecież doskonale wiesz.

Obrońcą dyskusji jestem odkąd tu jestem w administracji, to chyba naturalne. Otworzyłem temat, nie dlatego, że może stawiać was w negatywnym świetle. Otworzyłem temat dlatego, że uważam iż użytkownicy powinni wiedzieć o dobrych jak i gorszych rzeczach na temat serwisu.
Dociekam prawdy a nie szukam hejtu, jak widać w tym temacie Twoje argumenty przemawiają do wielu użytkowników i według większości niczym nie zawiniłeś, więc nie wiem po co się spierać.
Jeśli uważasz, że zachowałeś się w porządku to temat jest na waszą korzyść a nie niekorzyść.
Za tydzień pewnie i tak nikt już o nim nie będzie pamiętał i zginie śmiercią naturalną w otchłani innych tematów, tak jak było ze wszystkimi tego typu akcjami w innych serwisach.


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - Karczu - 24-12-2015 11:38

Rozumiem Twój punkt widzenia i popierałbym go, gdyby nie fakt, że dotychczas tu na forum po wyjaśnieniu tematu, nie ważne na czyją korzyść, tematy tego typu były zamykane w momencie pojawiania się spamu - nawet jak nie pojawiało się oficjalne oświadczenie i nic tego typu, np http://zarabiam.com/Temat-Firecash-i-Diqtion-oszukuja-76513?page=36 - nie ważne czy większość postów była hejtujących serwis, czy popierających.

Teraz my co stronę będziemy musieli przeklejać to samo, bo nasz opis całej sytuacji zniknął w środku, a Userzy widząc tyle stron, a nie znając tematu piszą nie na temat lub na bazie szczątkowych danych.


Żeby łatwo się było odnaleźć:
Zawsze chronimy Wasze dane, ale jak ktoś działa wbrew naszym regulaminom, umowom i interesom naszej firmy, może zdarzyć się wyjątek. Ten był pierwszym.


@down: w tym przypadku mieliśmy prawo i zrobiliśmy to pierwszy raz - przeczytaj drugi zalinkowany podpunkt. W pierwszym są przeprosiny. Co do konta -> napisz do AM.


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - AccountManager - 24-12-2015 11:49

Brak Ci karczu jaj, żeby przyznać się do popełnienia błędu? Nie potrafisz przyznać, że nie miałeś prawa udostępniać tak szczegółowych jego danych?

I odpowiedz proszę jak można usunąć konto z HC. myślę, że nie tylko mnie to interesuje.


Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - surfer0700 - 24-12-2015 11:51

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.