Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium (/Temat-Stonoga-vs-HotCash-sprawa-oszusta-zarabiajacego-na-SMS-Premium-126019)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - sheko12 - 23-12-2015 14:26

Chodzi tu o rozsądne i mądre zarabianie, nawet PPA nie jest takie gówniane, bo tam byle dziecko i idiota nie zrobi kasy, bo wiąże się z tym założenie bloga, znalezienie theme i władanie Angielskim : ) - dziś już troszeczke inaczej działa, ale pamiętamy czasy, gdy blog bloga gonił.

A w SMS każdy, niezależnie kim jest może to robić.
Nie róbcie niepotrzebnego spamu jakimiś napinkami w tym wątku, bo widzę, iż powyżej panowie nie są ze sobą zgodni Wink


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - nfsmw10 - 23-12-2015 14:57

Karcz-Provider a jak odniesiesz się do nagrania Krystiana P. ze Zbigniewem Stonogą?
Padły ostre słowa w Twoją osobę, stąd moje pytania:
1. Dlaczego kupujesz boty wybranym partnerom swojego serwisu - nie wiem jak innym ale mi nie proponowałeś botów i na stronie głównej serwisu nie widzę takiej możliwości, a też chciałbym sobie leżeć i czytać tylko komentarze.
2. Krystianek mówi też o Twoich "znajomościach", przez które można kupić sobie takowe boty. Przejrzałem Twojego Facebooka i widzę tylko 500 znajomych więc szału nie ma, podzielisz się nimi?
3. Słuchając rozmowy słychać odpowiedź na pytanie Pana Zbigniewa: Czy ma dowód na to, że "Karc" kupował boty? Krystian P. odpowiada (cytuje): "że na zarabiam widziałem co się działo". Powie mi ktoś co mnie ominęło bo ja nic nie widziałem?


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - Assasinoo - 23-12-2015 15:26

Jak chcesz sprzedam Ci dostęp do tych botów. (leetshares :|)


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - szczesny - 23-12-2015 15:32

Przeciez te boty w necie za 15$ sa ogolnodostepne od 3 lat


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - Stworkowaty - 23-12-2015 15:37

Krystianku pewnie będzie to czytał i odrazu piszę, za to jak brzydko kłamiesz na Karcza, powinien on Ci sprawę zrobić bo oczernianie ludzi przez to że jesteś po prostu głupi.. nie wypada. ^^


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - matii1111 - 23-12-2015 15:40

dajcie sobie juz spokój , śledzę ten wątek od samego poczatku i gadacie caly czas o tym samym ... a co do botow to mozna je kupic na forum od 50 zł ....


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - Pirat - 23-12-2015 16:12

Ją już przeniosłem wszystko z hc gdzie indziej. Boję się że karcz kiedyś łatwo wyda moje dane. Wolę trzymać z silnijszymi niż osobami które zabardzo się boją. A tak pozatym kamil to spoko gość ale tchorz. Wina jest krystina bo w jak mozna byc taka hiena aby czerpać pieniądze z chorych dzieci to jest gorsze od zabójstwa człowieka. Hiena niemilosierna zresztą widać że zdjęcia. Dowiedziałem się że całą wieś aż huczy na krystiana ma przejebane już na całe zycie że w taki sposób zarabail i okradał zwykłych ludzi. Hiena do potegi


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - selfie - 23-12-2015 16:16

@[Pirat] Błagam Cię, zanim skomentujesz przeczytaj co piszesz i jak piszesz bo to się ledwo da czytać.


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - matek697 - 23-12-2015 16:17

I bardzo dobrze niech ameby, które się zadeklarowały w temacie odejdą Hotcasha, skoro się ktoś boi o swoje dane to chyba w takim razie ma pomysły niczym Krystian?

Wypłaćcie hajs o ile jakiś macie zarobiony, jak napiszecie do kogo trzeba to jeszcze Wasze dane pousuwają z baz danych i z głowy.


Teraz wieszacie psy na Karczu i HC ale róbcie takie rzeczy u konkurencji, zobaczymy jak tamtejsza administracja postąpi w razie takiego przypadku.

Przeczytałem cały temat - aż szkoda dodawać czegoś więcej.

Wesołych Świąt.


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - Karczu - 23-12-2015 17:12

(23-12-2015 14:57)nfsmw10 napisał(a):  Karcz-Provider a jak odniesiesz się do nagrania Krystiana P. ze Zbigniewem Stonogą?
Padły ostre słowa w Twoją osobę, stąd moje pytania:
1. Dlaczego kupujesz boty wybranym partnerom swojego serwisu - nie wiem jak innym ale mi nie proponowałeś botów i na stronie głównej serwisu nie widzę takiej możliwości, a też chciałbym sobie leżeć i czytać tylko komentarze.
2. Krystianek mówi też o Twoich "znajomościach", przez które można kupić sobie takowe boty. Przejrzałem Twojego Facebooka i widzę tylko 500 znajomych więc szału nie ma, podzielisz się nimi?
3. Słuchając rozmowy słychać odpowiedź na pytanie Pana Zbigniewa: Czy ma dowód na to, że "Karc" kupował boty? Krystian P. odpowiada (cytuje): "że na zarabiam widziałem co się działo". Powie mi ktoś co mnie ominęło bo ja nic nie widziałem?
W końcu coś w innym temacie.

1. Nie kupujemy nikomu botów, Pan Zbigniew sam mnie o to pytał. Chodzi o boty którymi ktoś mu zaspamował profil komentarzami. Ktoś działał tym przecież wtedy na moją niekorzyść, bo powodowały, że nasze oświadczenie i opinie ludzi broniących mnie znikały w tłumie bzdurnych komentarzy, o które my byliśmy dodatkowo posądzani.

2. Mam dużo różnych znajomości, ale podejrzewam, że łatwiej zakupisz takowe boty tu na forum, aniżeli prosząc mnie o uruchamianie tych kontaktów.

3. Krystian się wystraszył i odbijał piłeczkę po prostu. Ja w czasie afery nie zaglądałem za bardzo na forum i się nie udzielałem, ale w shoutboxie ponoć wrzało i chyba nawet ktoś pisał o tym spamowaniu u Pana Zbigniewa.


matek697, większość osób tu udzielających się nie zarabia u nas, dziś już teraz wynik wyższy niż przedwczoraj o podobnej porze. Również mam nadzieję, że osoby z podobnymi akcjami po tej aferze już nie będą odwiedzać HC.