Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium (/Temat-Stonoga-vs-HotCash-sprawa-oszusta-zarabiajacego-na-SMS-Premium-126019)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - mateusz2045 - 22-12-2015 17:04

Koniec końców jeszcze na tym zarobi Jerk2


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - MaLiN - 22-12-2015 17:04

(22-12-2015 16:42)Karcz-Provider napisał(a):  
(22-12-2015 16:14)MLN napisał(a):  Dobra, czyli jak napiszę że jestem poszkodowany i wyślę Wam screeny, udostępnicie mi dane użytkowników pomimo, że nie jestem prokuraturą, policją i innym organem ścigania? Undecided
Nie. Musisz być faktycznym poszkodowanym i aby otrzymać dane, sprawa musi być poważna, a Wydawca musi łamać prawo i nasz regulamin w sposób nie budzący wątpliwości, a do tego skrajnie po bandzie. Tutaj było to zachowane, a do tego oszukał też bezpośrednio nas, bo daliśmy mu szanse, a on powtórzył preceder. Powstała sytuacja, przed którą go przestrzegałem i wiedział, że robi to na swoją odpowiedzialność, a nie moją. Skoro powtórzył proceder, to się na to zgodził. Nadmieńmy, że żerował na ludzkim nieszczęściu w najgorszym z możliwych stylu. Nigdy nie poprzemy takich działań.

To, że krystian robił źle to już wiadome i Go nie bronię.

Nie jestem też znawcą prawa, ale co masz na myśli "sprawa musi być poważna"? To, że ktoś wrzuci informację o tym na wykopie, czy też jak jest osobą medialną i ma władzę, to wtedy jest "poważnie" . Wydaje mi się, że w takich sprawach po to są zgłaszane zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa na policję a dalej już prokuratora się zajmuje, zbiera dane. Takich użytkowników jest więcej, więc raczej ciężko Wam ich kontrolować, czy działają zgodnie z Waszym regulaminem, chociaż mogę założyć się, że i tak jest oko przymykane, bo macie z tego kasę i jesteście tylko pośrednikiem.


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - Assasinoo - 22-12-2015 17:10

Dla mnie żałosne jest, że taki liromir, czy inny bogdan z mirkiem i januszem, którzy sami zarabiali/zarabiają na oszustwie pierwsi by na stos rzucali chłopaka... Od wydawania wyroków jest sąd.
Karczu ustal wersje, czy wydałeś dane gościa dlatego "bo moje życie było zagrożone i musiałem ratować swoje dupsko" czy dlatego "bo prawo mi na to pozwalało". Inna sprawa, że karczu kreujesz się na nieskazitelnego, zrzucając wszystko na tego chłopaka, sam dając istne pole do popisu dla oszustów, to pisanie, że oszustów u siebie nie chcecie jest żałosne. Nie bądź hipokrytą...


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - Pirat - 22-12-2015 17:18

taki komentarz znalazłem na facebooku: mam 34 lata działam w necie od 118 lat własna firma. działam w cpl głównie. w sieciach afiliacyjnych i pp tam nikogo sie nie oszukuje na sms

przytocze komentarz z facebooka który jest bardzo ciekawy:
chlopak mowi prawde zalozylem konto na hotcash w dniu wczorajszym zeby miec dostep do ich czatu na czacie rzadzi nie jaki Karcz i to jest najwiekszy przekret sie oczyscil a dobrze wiedzial jak chlopaczek zarabia a nie nie znam jego sytuacji zyciowej moze ma ciezko wiec nie jade po nim zrobil co zrobil ale jesli zrobil to po to by miec co do garka wlozyl nie bede po nim jechal a prosze sie przyjzec Karczowi temu calemu od jakiegos czasu widze ze goracy temat to Zbigniew Stonoga w sensie od wczoraj sie zaczynalo a dzis petarda Emotikon smile Zbyszek nie daj sie zwiesc to nie tylko wina Krystiana a jego rodzice szczerze moga byc nie swiadomi tego jak zarabia wazne ze hajs sie zgadzaWink przyjzyj sie najwiekszemu sciemniaczowi Login: Karczu
Email: [email protected] Zakres supportu:
- Płatności
- Reklamacje
- Rozwiązania dedykowane Telefon:
jesli jest odpowiedzilny za to co pisze na stronie dobrze wiedzial jak chlopaczek zarabia Smile)


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - JustinTime - 22-12-2015 17:20

Sytuacja, sytuacją ale co teraz zrobi aby to się nie powtórzyło Smile


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - CHWDP - 22-12-2015 17:23

Chwila Chwila, jak rozumiem HC Dało dane tego typa Stonodze?


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - nfsmw10 - 22-12-2015 17:23

[Obrazek: he6RXer.png]


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - cky - 22-12-2015 17:28

Ciekawie się robi

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - Pirat - 22-12-2015 17:30

az tyle zarabiał a mkarcz z tym nic nie robił dziwne


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - Nupek369 - 22-12-2015 17:32

Czyzby ktos z naszego forum chcial jeszcze dokopac Krystianowi? Watpie zeby typowy Sebek z fp Stonogi wygrzebal tutaj te zdjecie z galerii sprzed pol roku.