Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium (/Temat-Stonoga-vs-HotCash-sprawa-oszusta-zarabiajacego-na-SMS-Premium-126019)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


RE: Stonoga vs HotCash :D - mikuss - 22-12-2015 15:37

w coraz bardziej "przyjemnym" tonie pojawiają się wpisy
Karcz nie wiem czy miło spędzisz święta, ale mam nadzieję, że myśl o tym że dzięki Tobie krystianowi może coś się stać i poniesiesz za udostępnienie danych konsekwencje sprawi, że atmosfera świąteczna będzie dla Ciebie bardzo "przyjemna"


[Obrazek: 16c1lsm.jpg]


RE: Stonoga vs HotCash :D - bartheez - 22-12-2015 15:38

Ktoś sie pyta, dlaczego Karcz ciagle ufał temu userowi i pozwalał na dalsze zarabianie? proste, hajs się musi zgadzać, krystian osiągał dobre zarobki jak wiadomo sporo z tego wpadło do kieszeni hotcash dlatego nie narzekali i z pewnością przymykali na to oko aż do czasu gdy Stonoga się wku**** spamem i wziął sprawy w swoje ręce.


Karcz bał się o swoje życie, ale życie krystiana i jego rodziny ma gdzieś Tongue ważne aby jego rączki były całe Smile


RE: Stonoga vs HotCash :D - Damkofr - 22-12-2015 15:38

(22-12-2015 15:32)domin_dz napisał(a):  Ale w sumie to Krystian może powołać się na słowa menela Wielonogi - "Trzeba Was je..., ruchać i na Was zarabiać, bo jesteście bandą narodowych kur... nieudaczników. Rozumiecie to?" Big Grin

Dziwisz się przecież ta osoba jest już dawno skreślona. Nie wiem ze zostali jeszcze jacyś Janusze co się nim jarają.


RE: Stonoga vs HotCash :D - kutamir - 22-12-2015 15:39

Ogólnie to Stonoga przyjął to oświadczenie Hot Cash na bardzo poważnie sądząc po wpisie "Oświadczenie właściciela portalu Hot coś tam" Źle chłopak zrobił bo akurat podszywanie się pod kogoś, zaniżanie kwoty i próba zarobku na czyimś nieszczęściu jest średnim pomysłem. Ale pojawiają się już jakieś wpisy typu "zbierzemy chłopaków i pojedziemy w odwiedziny", "grunt by dorwali cwaniaczka i nauczyli go pokory" itp. Ogólnie to od takich rzeczy jest policja a nie Z. Stonoga.


RE: Stonoga vs HotCash :D - aero2 - 22-12-2015 15:39

@[mikuss]
Stonoga udostępnił uzyskane dane Krystiana publicznie i on będzie za nie odpowiadał, skoro jakby nie mówić, wymusił swoimi postami od Karcza.


RE: Stonoga vs HotCash :D - fusek - 22-12-2015 15:42

(22-12-2015 14:56)Karcz-Provider napisał(a):  
(22-12-2015 14:48)Toskan napisał(a):  @ Karczu jeszcz raz Ci powtarzam! Sam napisales, ze kilkukrotnie lamal regulamin w podobny sposob... To na co wy do jasnej anielki czekaliscie...???!!

User był zbanowany za tę czynność, potem odbanowany pod warunkiem zaprzestania tego procederu (zarabiał też na innych rzeczach).

Później ten proceder powtórzył. Nigdy nie przekazujemy nikomu danych. To była wyjątkowo sytuacja, do której mieliśmy prawo, ale którą zapraktykowaliśmy pierwszy raz ze względu na wszystkie okoliczności.

Nie popieramy publikacji przez Pana Stonogę tych danych, podobnie co nie popieramy publikacji naszych danych jako oszustów. Dane zostały przekazane, aby nie rozwiązywać problemu poprzez pośrednika.


(22-12-2015 14:54)twardy napisał(a):  To proste, do dzisiejszego dnia mysleli, ze jak beda oszukiwac to jedynie ban konta im grozi Jerk2 a tu niespodzianka przed swietami..
U nas się nie oszukuje tak jak ten User, nie oszukuje się też osób, za pośrednictwem których chce się oszukiwać... Być może niektóre serwisy ze śmieciowym ruchem robią deklaracje, że u nich wolno itp., ale nam daleko do poziomu, w którym zezwalamy na takie procedery.

Prawda jest jedna - nie miałeś prawa udostępnić danych wielonodze. On nie jest żadnym organem ścigania. Strzeliłeś sobie w stopę - u was już nie zarabiamSmile


RE: Stonoga vs HotCash :D - mikuss - 22-12-2015 15:43

(22-12-2015 15:39)aero2 napisał(a):  @[mikuss]
Stonoga udostępnił uzyskane dane Krystiana publicznie i on będzie za nie odpowiadał.

@[aero2] ale dostał je od Karcz więc on również za to odpowiadać będzie
Karcz zgłosił do GIODO o przechowywaniu i przetwarzaniu danych osobowych a ustawa wyraźnie mówi komu i w jakich sytuacjach może te dane przekazać.
Przekazywanie je osobom postronnym jakim jestem ja, ty, twój brat i pan stonoga jest złamaniem prawa


RE: Stonoga vs HotCash :D - bartheez - 22-12-2015 15:44

Cytat z fejsa:
Cytat:Jestem ciekaw czy jakikolwiek użytkownik hotcash używa usług w sposób absolutnie nie podpadający pod oszukiwanie i naciąganie ludzi... Kto w dzisiejszych czasach korzysta z usług Premium SMS? Wiadomym faktem jest to, że ten portal był stworzony właśnie z myślą o takich oszustwach, bo one generują największy zysk.



RE: Stonoga vs HotCash :D - jagan - 22-12-2015 15:44

To raczej Karcz jest winny temu wyciekowi, przecież gdyby nie jego postanowienie o udostępnieniu danych Stonodze to orali by non stop hc Wink Myślenie pozostawione na drugim planie, jak się pali pod tyłkiem to i się zasięga skrajnych metod ratowania interesu..


RE: Stonoga vs HotCash :D - domin_dz - 22-12-2015 15:45

(22-12-2015 15:37)mikuss napisał(a):  w coraz bardziej "przyjemnym" tonie pojawiają się wpisy
Karcz nie wiem czy miło spędzisz święta, ale mam nadzieję, że myśl o tym że dzięki Tobie krystianowi może coś się stać i poniesiesz za udostępnienie danych konsekwencje sprawi, że atmosfera świąteczna będzie dla Ciebie bardzo "przyjemna"


[Obrazek: 16c1lsm.jpg]

Typowy Seba od Wielonogi, władca sieci - tak jak kucyki od Ozjasza (Jak nie spłyną głosy z Londynu to ulice spłyną krwią). Nie zgłosił tego na policję, jestem bardziej niż pewny tego. Policja nie przyjęła by takiego zawiadomienia, gdyż zgłaszający nie dysponuje żadnymi dowodami. A ten typ co to napisał to prawie znajomych na fb nie ma a co dopiero w realu. :v