Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
shorte.st? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: shorte.st? (/Temat-shorte-st-126015)



shorte.st? - JuNiOrSoDa - 21-12-2015 23:34

Witam!
Mam pytanie do osób, które zarabiają lub zarabiały na shorte.st.. Czy zarabianie na tej stronce jest nadal warte uwagi jak 2-3 miesiące temu czy coś się zmieniło przez czas mojej nieobecności w zarabianiu? Proszę o uwagi i wskazówki Smile
Z góry dziękuje Smile


RE: shorte.st? - Ripos - 22-12-2015 00:05

Jeżeli chodzi o zarabianie na fejsie to jest trochę utrudnione wszelkie skracacze linków są zbanowane, trzeba kminić żeby coś wstawić, jeżeli chodzi o ogólny zarobek to nadal jest okej przynajmniej w moim odczuciu
Sam wracam po 4 miesiącach przerwy i nie zauważyłem istotnych zmian.

Zmieniła się strona ze statystykami co jest dla mnie zmianą na gorsze na ale co kto woli.


RE: shorte.st? - Lucas - 22-12-2015 00:18

Owszem, zmieniło się nieco na Shorte.st, ale według mnie nadal można spokojnie korzystać z tego serwisu i zarobić całkiem przyjemne sumy pieniędzy. Na Facebooku możesz użyć własnego skracacza lub po prostu własnej strony, to nie jest problem. Zazwyczaj jak ludzie szukają jakiegoś contentu, to może nie wszyscy, ale tak z 80% wejdzie w Twój link do strony i odnajdzie to, czego szuka. Warto też skorzystać z Twittera, tam też często ludzie klikają w co popadnie.

Sh.st wprowadziło kilka ciekawych funkcji, między innymi edycję linków lub pop ads, chociaż to ostatnie nie umywa się do takich programów jak PopAds czy innej stronki reklamowej, o której nie będę tutaj pisał Wink Sprawdź i sam zdecyduj, według mnie warto.


RE: shorte.st? - JuNiOrSoDa - 22-12-2015 00:21

A jeśli chodzi o skracaniu na fp erotycznych jak sprawa wygląda? Usuwają posty, fanpage, linki?


RE: shorte.st? - cky - 23-12-2015 20:05

Raczej nie ,możesz co jedynie dostać blokadę postów na 2 tygodnie

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka


RE: shorte.st? - xomod123 - 24-12-2015 01:41

Zarobić nadal się da, ale już o wiele mniej osób klika w takie linki.


RE: shorte.st? - Pan Inwestor - 24-12-2015 15:19

Nie zgodzę się z tym, że dużo mniej osób klika w te linki. Ja u siebie nie odnotowuję znacznych spadków. Wszystko zależy od tego czy użytkownik za wszelką cenę pożąda contentu który się za nim kryje czy też nie :-)


shorte.st? - Artinesse - 03-03-2018 13:22

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.