Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Tłusty" dziennik pracy! (shorte.st/suby/ppi) + SPORT!(zdjęcia)! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: "Tłusty" dziennik pracy! (shorte.st/suby/ppi) + SPORT!(zdjęcia)! (/Temat-Tlusty-dziennik-pracy-shorte-st-suby-ppi-SPORT-zdjecia-125993)

Strony: 1 2 3 4


"Tłusty" dziennik pracy! (shorte.st/suby/ppi) + SPORT!(zdjęcia)! - Xers - 21-12-2015 16:43

Witajcie!


Dziennik powstaje bo potrzebuję waszej pomocy! - hejtu, motywowania, szczerych opinii.

O mnie: Student - logistyka inż. 2 rok. 23 lata, leniwy grubasek który kocha seriale, anime i dobry film! Warto wspomnieć, że lubię czytać(aktualnie metro 2034 & Pierwszych piętnaście żywotów Harry'ego Augusta.)

Dziennik będzie aktualizowany codziennie( jak mi coś wyskoczy to będzie informacja o ewentualnej przerwie). W dzienniku będę zamieszczał informację o tym co zrobiłem danego dnia. Tzn. Ile zarobiłem na shorte, suby, ppi.

Dodatkowo! Sport! Street workout & bieganie

Codziennie informacja jaki trening wykonałem! co 10/20 dni zdjęcie mojego ciała + waga. Co 3 miesiące zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie.

Ogólnie:

dlaczego Shorte? - 1 $ dziennie i pod koniec miesiąca dodatkowe 100zł na jakąś pierdołe

dlaczego suby? - bo słyszałem, że można na tym dobrze zarobić - trzeba to sprawdzić!

dlaczego ppi? - czysta ciekawość




Suma: (4 dni)

Shorte: 3.12$
Suby:293.79zł
PPI:0



Sport:

Wzrost: 182
Waga:
2015.12.21 - 87.2 kg
[/b]



Zdjęcie 2015.12.21 (jutro zrobię) w lepszej jakości) Big Grin
[Obrazek: DSC04837.jpg]


RE: "Tłusty" dziennik pracy! (shorte.st/suby/ppi) + SPORT!(zdjęcia)! - eciver - 21-12-2015 16:59

Polecam na początek skupić się porządnie na jednej metodzie zarabiania. Ewentualnie z czasem poszerzać swoją wiedzę o kolejne. W ten sposób łatwiej osiągniesz widoczne efekty i nie zniechęcisz się zbyt szybko. Wink

Co trenujesz/ będziesz trenował?


RE: "Tłusty" dziennik pracy! (shorte.st/suby/ppi) + SPORT!(zdjęcia)! - mikuss - 21-12-2015 17:01

powodzenia życzę!
tak jak przedmówca : zacznij od 1 rzeczy, ogarnij wszystko a potem dołóż następną bo na raz 100 srok za ogon niezłapiesz


RE: "Tłusty" dziennik pracy! (shorte.st/suby/ppi) + SPORT!(zdjęcia)! - zozols1 - 21-12-2015 17:05

Repucik za awatar xD
Tak jak mówili przedmówcy, jedną metodę dobrze dopracuj dopiero ciśnij z kolejnymi. Powodzenia
Ps1. Wcale nie jesteś takim grubaskiem Tongue
Ps2. Wczoraj był chyba ostatni odcinek pierwszej serii one punch man'a Sad


RE: "Tłusty" dziennik pracy! (shorte.st/suby/ppi) + SPORT!(zdjęcia)! - Xers - 21-12-2015 17:06

Zapomniałem dodać, zaczynam Street workout & wracam do biegania Smile

w tamtym roku ukończyłem nawet maraton 42km w 4h;23 min, a później brak motywacji i 10kg + weszło.


zozols1

liczę, że będzie 2 sezon bo anime wygrało sezon Big Grin

___

a co do zarabiania to umiem połączyć shorte i suby Smile
shorte to dla mnie kwestia 10 min dziennie, suby 40/50

bardziej chcę się skupić na ppi, ale nie wiem jak się za to zabrać, dzisiaj zaczynam bloga robić!

będzie raport pod koniec dnia Smile


RE: "Tłusty" dziennik pracy! (shorte.st/suby/ppi) + SPORT!(zdjęcia)! - Miedziany - 21-12-2015 17:26

Zapraszam do siebie, także działam na subach! + Powodzenia!


RE: "Tłusty" dziennik pracy! (shorte.st/suby/ppi) + SPORT!(zdjęcia)! - Make it - 21-12-2015 17:30

Street workout z taką sylwetką ? W SW trzeba mieć odpowiednio wyćwiczone partie mięśni żeby sie samemu nie pokaleczyć przez przypadek , chyba że Sw nazywasz podciąganie sie na drążku ,
Aczkolwiek życze powodzenia ! Moge się mylić i obym się mylił
Bo gratuluje ambicji !


RE: "Tłusty" dziennik pracy! (shorte.st/suby/ppi) + SPORT!(zdjęcia)! - Xers - 21-12-2015 17:35

@Make it masz rację, ale czy ja napisałem, że jestem na zaawansowanym poziomie? Smile
Każdy mistrz kiedyś zaczynał, a "podciąganie sie na drążku", pompki(nawet jeśli ich ilość to max 10) i inne ćwiczenia to też Sw - poziom amatorski.

Ps. pod tłuszczem jakieś tam mięśnie są, trzeba je tylko `odzyskać` Big Grin
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]


RE: "Tłusty" dziennik pracy! (shorte.st/suby/ppi) + SPORT!(zdjęcia)! - full2000 - 21-12-2015 20:37

Fajnie że zainteresowałeś się pay per installs bo to ciekawa, niedoceniana metoda.
Ja tutaj staram się przytyć a Ty walczysz z tłuszczem, no cóż, tak już bywa Wink
Dziennik fajny, będę zaglądał, powodzenia!


RE: "Tłusty" dziennik pracy! (shorte.st/suby/ppi) + SPORT!(zdjęcia)! - Xers - 22-12-2015 00:15

Dzień 1


Shorte: 1.7$
Suby: 43,79zł
PPI: (czekam na zatwierdzenie rejestracji)


Dzisiaj tworzyłem grupę i fanpage. Dodatkowo wpadłem na ciekawy pomysł promocji plików z ppi, teraz tylko czekać na akceptacje i zobaczymy co z tego wyjdzie Big Grin






Sport: (klata)
z racji na brak formy trening można uznać za udany, pocieszam się, że będzie już tylko lepiej. Bieganie dzisiaj sobie odpuściłem bo padało cały dzień Sad



[Obrazek: trening.jpg]