Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki rejestrator jazdy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jaki rejestrator jazdy? (/Temat-Jaki-rejestrator-jazdy-125980)

Strony: 1 2


Jaki rejestrator jazdy? - bimbam - 21-12-2015 10:32

Po nowym roku chce skorzystać z wyprzedaży i kupić sobie rejestrator jazdy. Jakich używacie w swoich samochodach i czy jesteście zadowoleni z nich?

Wstępnie wybrałem rejestrator Xblitz Night (w nocy ma też ładnie nagrywać).


RE: Jaki rejestrator jazdy? - densum - 14-01-2016 20:57

Wybór jest ok, jak zależy Ci na dobrej jakości filmikach z jazdy nocą. Tak się składa, że mam taki w swoim aucie i muszę przyznać że sprawuje się całkiem nieźle, zwłaszcza tryb night. A jak jest mocne światło z latarni jak jeździsz w mieście lub na dobrze oświetlonej trasie to można włączyć tryb noktowizor. Kolory są wtedy słabsze, ale ostrość lepsza. Przynajmniej u mnie, tu masz link do mojego filmiku z Xblitza https://www.youtube.com/watch?v=U3MJfbFvHWk


RE: Jaki rejestrator jazdy? - bimbam - 19-01-2016 22:37

no film pierwsza klasa. Jakość zresztą tak. Jestem pozytywnie zaskoczony. Szczere mówiąc widziałem różne sample a u ciebie wygląda to na prawdę ok. Obraz ostry, wyraźny jak na noc.


RE: Jaki rejestrator jazdy? - plove - 22-01-2016 12:43

Porównywalną jakość w nocy mam na swoim SJCAM SJ4000, zaś w dzień zdecydowanie lepszą a to wszystko za niewiele więcej niż ten Xblitz Night.
W dodatku SJ4000 to kamera sportowa, masa akcesoriów, zabierzesz ją na basen, na rower, narty itp. Jak szukasz uniwersalnego rozwiązania to polecam.


RE: Jaki rejestrator jazdy? - densum - 22-01-2016 16:38

Wszystko ładnie pięknie, filmy faktycznie dobrej jakości tylko mała dygresja. Z racji tego, że jest to kamera sportowa to w moim przypadku dyskwalifikuje ją brak g-Sensora i WiFi (za taką kamerkę z wifi trzeba dodatkowo dopłacić). Co do porównania z kamerą xblitz - filmy nagrywane nocą przy SJCAM gorsza jakość bo brak diód IR.


RE: Jaki rejestrator jazdy? - xaxaxa - 22-01-2016 16:57

Ja uzywam manta blackbox ( 30zł kosztowała ), powiem tak, jakość jest zawsze adekwatna do ceny Big Grin takze jak kupisz droższą to i jakość bedzie lepsza


RE: Jaki rejestrator jazdy? - mikolaj90 - 26-01-2016 11:29

Szukam bardzo dobrego rejestratora, który nagrywa w jakości HD bądź FULL HD - do 250/300 zł. Przede wszystkim jakość bo to jest najważniejsze. No i żeby to ciągle nagrywało - w nieskończoność jeśli to w tych rejestratorach jest możliwe bo na nich nie znam się. Ktoś coś poleci?


RE: Jaki rejestrator jazdy? - bimbam - 27-01-2016 08:38

(26-01-2016 11:29)mikolaj90 napisał(a):  Szukam bardzo dobrego rejestratora, który nagrywa w jakości HD bądź FULL HD - do 250/300 zł. Przede wszystkim jakość bo to jest najważniejsze. No i żeby to ciągle nagrywało - w nieskończoność jeśli to w tych rejestratorach jest możliwe bo na nich nie znam się. Ktoś coś poleci?

ostatecznie zdecydowałem się na wspomnianego Xblitza. Przekonał mnie filmik z drugiego posta od densum.

I jestem zadowolony. Tobie też polecam zainteresować się tym modelem.


RE: Jaki rejestrator jazdy? - koziorqek - 27-01-2016 20:24

Polecam DOD LSW640, używam go od kilku tygodni i doskonale się sprawdza i jest łatwy w obsłudze !


RE: Jaki rejestrator jazdy? - Mecenas - 28-01-2016 00:58

Kupiłem na allegro, tani rejestrator za 60zł niecałe. W momencie, gdy gościu obtarł mi auto, ja pobiegłem na komende dumny że mam filmik ... jak się okazało,tablice były niewidoczne, ponieważ kamera nagrywała w kiepskiej jakości i obraz był po prostu do dupy.

Postanowiłem zainwestować pieniądze w solidną firmę Mio i teraz mam kamerę MIO MIVUE 528, którą serdecznie polecam. Uwierzcie mi, że warto kupić coś porządnego Wink