Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Suszarka elektryczna za 37 centów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Suszarka elektryczna za 37 centów (/Temat-Suszarka-elektryczna-za-37-centow-125978)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Suszarka elektryczna za 37 centów - marc23 - 22-12-2015 16:14

Odnośnie suszarek, na maila przyszło potwierdzenie wysłania Big Grin


RE: Suszarka elektryczna za 37 centów - CzystaMaria - 22-12-2015 16:22

no mi tak samo przyszło jeżeli chodzi o suszarki Smile a buty ? ktoś coś ?


RE: Suszarka elektryczna za 37 centów - kernst - 22-12-2015 17:52

ja zamowilem u niego caly pakiet rzeczy! az za 7$ TongueP


RE: Suszarka elektryczna za 37 centów - przemekmax - 22-12-2015 17:54

Jak przyjdą to Ci odpowiem Big Grin @[CzystaMaria]
ale pewnie zgnije w lochu w czeluściach piekielnych za tę jedną parę facepalm


RE: Suszarka elektryczna za 37 centów - aero2 - 22-12-2015 17:57

Podał zły tracking to mówię napisze do niego podaj poprawny.Xpokerface
[Obrazek: odpowiedz.jpg]


RE: Suszarka elektryczna za 37 centów - CzystaMaria - 22-12-2015 19:58

też dostałem taką wiadomość nawet 2 razy bo właśnie kilka minut temu przyszła mi informacja o wysyłce butów


RE: Suszarka elektryczna za 37 centów - kazik0o - 22-12-2015 22:55

Chcą sobie nabic oceny i kupujących, gdy np 1000 ludzi kupi za 0.37$ zmieniaja cene na 50$ i wtedy ludzie widzą ze duzo kupuje czy jakos tak to działa, w dodatku próbują wymusić dobrą ocene, zamówiłem ale pewnie nie przyjdzie i bedzie trzeba spór założyć

"Hi Friends,thanks so much for your support to our company.
Good news millions products is on promotion,we are sorry we can't reply your questions in time,please forgive. PLEASE CONFIRM THE ORDER AND GIVE GOOD FEEDBACK,then we will arrange the shippment within one month.
And We will give you a special gift for you support of our store.
Thanks for your attention again.
Kobe."


RE: Suszarka elektryczna za 37 centów - Majka - 23-12-2015 08:55

Cytat:We have suspended this seller’s account because we detected unsafe trading activities. All of your pending orders with this seller have been frozen for your security.

We have asked this supplier to provide supporting evidence, such as shipping documents and qualification certificates. If the supplier is unable to provide the evidence or if the evidence is insufficient, we will close the order and process the refund for you within 5 business days (In case of certain circumstance, the processing period may be extended).

We apologize for this inconvenience. At AliExpress we are committed to ensuring you enjoy a safe shopping experience. We will continue striving to improve. Your understanding and cooperation are highly appreciated, if you have any question or suggestion, please click here

Your understanding and cooperation are highly appreciated.


W skrócie: Konto sprzedawcy zostało zawieszone Tongue


RE: Suszarka elektryczna za 37 centów - xaxaxa - 23-12-2015 10:46

U mnie tez suszarka-buty-buty zawieszone...


RE: Suszarka elektryczna za 37 centów - kondekon12 - 23-12-2015 11:00

Szkoda :/ mi nie pasowalo cos po tym jak chcieli dobra opinie przed wyslaniem produktu