Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blokada użytkownika - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Blokada użytkownika (/Temat-Blokada-uzytkownika-125977)



Blokada użytkownika - Better_Faster - 21-12-2015 10:13

Cześć,
Mam kilkanaście kont i jedna osoba psuje mi sporo krwi dlatego chciałbym ją zablokować i niestety tutaj zaczynają się schody.
Kiedy próbuję ją zablokować na każdym z kont pokazuje mi się poniższy komunikat.

[Obrazek: Rad.jpg]

Wiecie jak to ominąć?
Z blokadą innych osób z tych kont nie mam żadnych problemów.

Pozdrawiam :-)


RE: Blokada użytkownika - aero2 - 21-12-2015 10:16

Masz na myśli Milewskiego, pewnie jest limit zablokowań danej osoby, bo czasem zablokowanie działa ponownie.


RE: Blokada użytkownika - Better_Faster - 21-12-2015 12:18

@[aero2]
Co masz na myśli pisząc, że "zablokowanie działa ponownie"?


RE: Blokada użytkownika - aero2 - 21-12-2015 13:05

Pojawia się i znika, prawdopodobnie każdy ma limit odnawialny, ile osób go może zablokować.


RE: Blokada użytkownika - Martin676 - 21-12-2015 13:07

Mialem podobnie, ze świeżym kontem tak jest. Sprobuj ze stażówka, co najmniej kilku tygodniowa albo drugi sposob: zgłoś jego komentarz, kiedy przyjdzie raport ze zgloszenia, bedzie tam opcja zablokuj użytkownika i wtedy zadziała Tongue Milewski to najgorsza poczwara na FB, pierwszym ruchem, kiedy zaczynam działać jest zablokowanie tego brodzika umysłowego ; p


RE: Blokada użytkownika - Better_Faster - 21-12-2015 15:57

@[marcel_kk], a Ty coś sądzisz o tym "brodziku umysłowym" ;-)?


RE: Blokada użytkownika - marcel_kk - 21-12-2015 16:04

@[Better_Faster] Odpisałem na GG.


RE: Blokada użytkownika - Better_Faster - 21-12-2015 16:10

(21-12-2015 16:04)marcel_kk napisał(a):  @[Better_Faster] Odpisałem na GG.

Napisz tutaj, inni użytkownicy też chętnie się dowiedzą :-)

@[marcel_kk] , jak sądzisz czy gdyby ktoś miał niezbite dowody na to, że Milewski to jeden z użytkowników forum to takowy użytkownik powinien zostać zbanowany i wyrzucony z forum z wilczym biletem :-)?


RE: Blokada użytkownika - Robaczek12 - 20-05-2016 19:20

Better_Faster priv odpisz


RE: Blokada użytkownika - tiimi83 - 21-05-2016 08:17

Jeśli ciągle jedna osoba robi problem, to może trzeba ją zacząć zgłaszać do fb i mu konto walną;p