Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dorzucam nawet do 15% Twojej inwestycji w MyPayingAds (MPA) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Dorzucam nawet do 15% Twojej inwestycji w MyPayingAds (MPA) (/Temat-Dorzucam-nawet-do-15-Twojej-inwestycji-w-MyPayingAds-MPA-125968)

Strony: 1 2


Dorzucam nawet do 15% Twojej inwestycji w MyPayingAds (MPA) - kernst - 20-12-2015 21:07

Cześć!
Jako, że idą święta przygotowałem gorące oferty!


Jak uzyskać dodatkowe środki na MPA :

- Dorzucam nawet do 15% pierwszej wpłaty !
- Oferuję 100% refback przy inwestycjach kilkukrotnie! Czyli dorzucam Ci ekstra 10% od Twoich inwestycji za każdym razem gdy to wcześniej ze mną ustalisz


Coś Ekstra!
Dla partnerów MPA podsyłam gotową stronę przechwytującą użytkowników MPA w j.ang ! Wystarcz wkleić swój link w odpowiednim miejscu a strona będzie pracowała dla Ciebie, dostaniesz unikatowy adres z materiałami i filmikiem promującym który zrobi za Ciebie 90% roboty Smile (Musisz mieć przynajmniej 50 aktywnych paczek)

Gorąco zapraszam do współpracy !

Kontakt :
PW
e-mail: [email protected]


Rejestracja w programie : MyPayingAds > Załóż


RE: Dorzucam nawet do 15% Twojej inwestycji w MyPayingAds (MPA) - war43 - 21-12-2015 14:00

Wszystko w porządku.
Otrzymałem 15% swojej inwestycji w ciągu kilkunastu minut od napisania wiadomości.

Polecam użytkownika. Smile


RE: Dorzucam nawet do 15% Twojej inwestycji w MyPayingAds (MPA) - kernst - 21-12-2015 14:06

Pamiętaj o LP, ustaw sobie i zacznij promocje by zwiększyć zarobki, jak będą problemy z konfiguracją to napisz do mnie Smile


RE: Dorzucam nawet do 15% Twojej inwestycji w MyPayingAds (MPA) - Obamakiller - 24-12-2015 15:13

Dojdzie wypłata w styczniu może się zgłosze Wink tłumaczysz co i jak najlepiej wyjdzie jak bym wrzucił 20$


RE: Dorzucam nawet do 15% Twojej inwestycji w MyPayingAds (MPA) - Venoom - 24-12-2015 15:16

15% wlasnej inwestycji otrzymane. Bardzo dobry kontakt, błyskawiczne odpowiedzi. Polecam! Smile


RE: Dorzucam nawet do 15% Twojej inwestycji w MyPayingAds (MPA) - kernst - 24-12-2015 16:54

Tak tłumaczę i pomagam w programie, zapewniam kompleksowe wsparcie z mojej strony Smile


RE: Dorzucam nawet do 15% Twojej inwestycji w MyPayingAds (MPA) - geps4 - 25-12-2015 13:09

Polecam Smile!


RE: Dorzucam nawet do 15% Twojej inwestycji w MyPayingAds (MPA) - Oski001 - 25-12-2015 16:49

Jeśli szukacie swojego Św. Mikołaja do współpracy w Mpa to wystarczy napisać że chcesz w to wejść, to po chwili dostaniesz masę ofert do współpracy.

Ja wybrałem kernst-a (najkonkretniejsza oferta (duże refbacki, pomoc i odpowiadanie na moje głupie pytania Smile, i to co tego użytkownika wyróżnia konkursy dla refów)). Ja dostałem obiecane 20%, to i ty dostaniesz Wink

A więc polecam, Magda Gesler Tongue

(Ale reklama Big Grin)


RE: Dorzucam nawet do 15% Twojej inwestycji w MyPayingAds (MPA) - kernst - 25-12-2015 17:27

haha chyba Cie wynajmę do reklamy Jerk


RE: Dorzucam nawet do 15% Twojej inwestycji w MyPayingAds (MPA) - Oski001 - 25-12-2015 23:37

(25-12-2015 17:27)kernst napisał(a):  haha chyba Cie wynajmę do reklamy Jerk

Oj nie stać cię na mnie. Jerk