Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie macie zdanie o związku z 12 lat młodszą dziewczyną - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jakie macie zdanie o związku z 12 lat młodszą dziewczyną (/Temat-Jakie-macie-zdanie-o-zwiazku-z-12-lat-mlodsza-dziewczyna-125965)

Strony: 1 2 3


RE: Jakie macie zdanie o związku z 12 lat młodszą dziewczyną - selfie - 20-12-2015 20:36

(20-12-2015 19:56)Devil877 napisał(a):  Witam , jak w temacie co o tym sądzicie? takie związki mają sens?

Głupie pytanie bo każdy jest inny. Może Ci się trafić ogarnięta 16-tka i nie ogarnięta 20-tka (chociaż nie oszukujmy się w 90% jest na odwrót)

Cytat: czy rodzice jednej i drugiej strony się na to mogą godzić?

Mogą nie muszą Lol

Jeśli ktoś angażuje się w taki twór to nie mi oceniać czy to dobre czy złe. Jesteście szczęśliwi? To dobrze Smile


RE: Jakie macie zdanie o związku z 12 lat młodszą dziewczyną - zozols1 - 20-12-2015 20:37

Ja znam sytuację w której jest różnica wieku około aż 28 lat xD. Z tego co się orientuje dogadują się ze sobą dobrze, a nawet dorobili się dziecka Tongue Nie rozumiem trochę takich ludzi, ale nie mam nic przeciwko.


RE: Jakie macie zdanie o związku z 12 lat młodszą dziewczyną - Devil877 - 20-12-2015 20:43

Dzięki Smile za wszystkie opinie , te dobre i złe Wink , złe mnie nie zrażają i jest w nich dużo racji . Powiem tak , raczej to nam nie wyjdzie , a temat zostawiam do dyspozycji moderatora chce niech usunie lub zostawi dla ewentualnych osób z podobnym problemem , ale czekam na dalsze opinie Big Grin


RE: Jakie macie zdanie o związku z 12 lat młodszą dziewczyną - zjadamkredki - 20-12-2015 20:53

Wszystko lepsze niż ręka Big Grin


RE: Jakie macie zdanie o związku z 12 lat młodszą dziewczyną - marcel_kk - 20-12-2015 20:55

Raczej powinieneś szukać partnerki wiekiem odpowiadającym Twojemu wiekowi,
przynajmniej będzie miała jasne i realistyczne oczekiwania co do Twojej osoby a nie żyła w świecie marzeń...
Podsumuje to tą mądrą myślą:
[Obrazek: raazbr.jpg]


RE: Jakie macie zdanie o związku z 12 lat młodszą dziewczyną - Artinesse - 20-12-2015 20:56

Temat trochę według nie nie odpowiedni na to forum, ale skoro już pytasz to odpowiem co o tym sądzę. Zależy jakie masz do niej plany. Seks? To od początku określ warunki znajomości. Coś poważnego? To zastanów się czy dziewczyna jest na tyle dojrzała żeby się nadać do takiego związku. Wiek nie jest wyznacznikiem dojrzałości, bo jak wiadomo aktualnie życie każdemu różnie się układa, ale pamiętaj że z pustej i pięknej miski nie wyżyjesz i taka kobieta na dobre i złe nie będzie przy Tobie.


RE: Jakie macie zdanie o związku z 12 lat młodszą dziewczyną - djram - 20-12-2015 20:57

Raczej problem jest z autorem wątku, widocznie ma problem ze znalezieniem kobiety w swoim wieku i idzie na łatwiznę . Przecież 16 lat to szambo w głowie jeszcze jest. Ja rozumiem, że łatwe ruchanie itd, łatwiej zbajerować taką dziewczynę. Ona szpan przed koleżankami bo chłopak ma samochód i ją do szkoły podwozi. No ale sorry znajdź sobie kobietę, która będzie dla ciebie wyzwaniem, bo zbajerować to można każdą 16 będąc w twoim wieku i prawie moim Big Grin


RE: Jakie macie zdanie o związku z 12 lat młodszą dziewczyną - szczesny - 20-12-2015 20:57

@[Devil877] różnica wieku wcale nie jest przeszkodą ale spójrz na etap życia w jakim się znajdujesz ty a w jakim laska... ona ma dopiero 16 lat i dorasta w jej wieku się zmienia z miesiąca na miesiąc, w tym wieku laski są niestabilnie emocjonalnie co innego gdyby ona miała 22 a ty 34, ona jest na takim etapie życia że nie ma sensu tego ciągnąć, bo szansę że się uda są kilku procentowe, mówię ci to z własnego doświadczenia, masz tam 28 lat jesteś dorosły i wogole planujesz życie, poświęcisz się dla laski a jej odwali za 2-3 lata i zostaniesz na lodzie, uwierz wiem co mówię bo sam byłem w 2 związkach na etapie gdy ja miałem 22-25 lat a dziewczyny naście lat i u nich się zmienia jak w kalejdoskopie.

Laski poniżej 20 roku życia są wybitnie niestabilnie emocjonalne, to że teraz jest różowo nie znaczy że tak będzie zawsze, po jakimś czasie wyjdzie to co ma wyjść.

No chyba że spotkałeś dziewczynę naprawdę bardzo dojrzałą jak na swój wiek... na to pytanie musisz sobie odpowiedzieć sam, bo każdy człowiek jest indywidualny i to że komuś się nie udało to nie znaczy że tobie się nie uda Wink

Odpowiedź sobie na pytanie czy jest sens i jakie plany na życie masz ty a jakie ona bo to różne 2 kalibry bo jesteście zupełnie na innym etapie życia.


RE: Jakie macie zdanie o związku z 12 lat młodszą dziewczyną - Czmiel - 20-12-2015 20:59

Ja bym sobie nie odpuszczał ino pukał ile się da. Smile
Taka okazja mało komu się trafia wykorzystaj ją mocno chłopie!


RE: Jakie macie zdanie o związku z 12 lat młodszą dziewczyną - rachman - 20-12-2015 21:13

Dziewczyna nie dojrzała jeszcze. Wiele razy jej się jeszcze zmieni w głowie. Nikłe szanse na przetrwanie choć różnie bywa. Jak chodzi o rodziców... praktycznie sporadycznie akceptowalne w naszej kulturze graniczące z 0.