Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tryb prywatny przeglądarki a Facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Tryb prywatny przeglądarki a Facebook (/Temat-Tryb-prywatny-przegladarki-a-Facebook-125946)



Tryb prywatny przeglądarki a Facebook - lijon - 20-12-2015 17:31

Przez ostatnie kilka lat przeglądałem go z trybu prywatnego, teraz w trybie prywatnym po zalogowaniu do fb nic w nim nie działa, ani nic nie mogę kliknąć.
Ktoś mi wskaże rozwiązanie?


RE: Tryb prywatny przeglądarki a Facebook - piotrgk4 - 21-12-2015 09:58

Wyczysc ciasteczka


RE: Tryb prywatny przeglądarki a Facebook - Miluus - 21-12-2015 10:04

Ewentualnie przeinstaluj przeglądarke i mozesz spróbować wejść na adres: beta.facebook.com

Wysłane z mojego PSP5457DUO przy użyciu Tapatalka


RE: Tryb prywatny przeglądarki a Facebook - eciver - 21-12-2015 16:34

@[lijon], próbowałeś na innej przeglądarce? Może to jakieś problemy z obecnie używaną.


RE: Tryb prywatny przeglądarki a Facebook - lijon - 21-12-2015 17:01

(21-12-2015 09:58)piotrgk4 napisał(a):  Wyczysc ciasteczka

Ciasteczka w trybie prywatnym??

@eciver chodzi o tryb prywatny, tak aby nie musiał się przelogowywać z głównego konta a mógł w tym czasie logować się na inne


RE: Tryb prywatny przeglądarki a Facebook - WinchesteR - 21-12-2015 19:56

użyj CCleaner i wyczysci ci wszystko z Temp i ciastka i inne pliki z firefoxa / zrobi ci tzw. refresh

[Obrazek: 2Iw53fN.png]


RE: Tryb prywatny przeglądarki a Facebook - eciver - 21-12-2015 21:18

@[lijon], rozumiem o co Ci chodzi. Widocznie to jakiś problem z przeglądarką, której używasz. Zaktualizuj ją, zrób to co polecił WinchesteR i sprawdź czy problem nadal występuje. W ostateczności przeinstaluj. Problemem może być też np. jakieś nowe rozszerzenie, które zainstalowałeś i zezwoliłeś na działanie w trybie prywatnym.


RE: Tryb prywatny przeglądarki a Facebook - lijon - 01-01-2016 21:49

CC pomógł.
Dzięki za pomoc, lecą reputy