Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Weryfikacja zdjęciowa - niskie ceny i szybka realizacja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Weryfikacja zdjęciowa - niskie ceny i szybka realizacja (/Temat-Weryfikacja-zdjeciowa-niskie-ceny-i-szybka-realizacja-125911)

Strony: 1 2


Weryfikacja zdjęciowa - niskie ceny i szybka realizacja - Radek4921 - 20-12-2015 11:17

Witam, wykonam weryfikację zdjęciową zarówno taką z wybieraniem spośród 6 imion i nazwisk, a także z wpisywaniem. Cena bez względu na ilość znajomych jest zawsze taka sama.

Weryfikacja zdjęciowa (wybór spośród 6 imion i nazwisk) - 5 zł
Weryfikacja zdjęciowa (wpisywanie imion i nazwisk) - 25 zł

Przy większej ilości zniżki! Smile

W przypadku, kiedy nie uda mi się wykonać weryfikacji, zwracam pieniądze.
Realizacja przeważnie od kilkunastu minut do max 48h. Zapraszam Smile

Kontakt poprzez PW/GG 42080553

Mój poprzedni temat gdzie weryfikowałem konta: http://zarabiam.com/Temat-Zrobie-weryfikacje-zdjeciowa-na-FB-do-24-h-95666


RE: Weryfikacja zdjęciowa - niskie ceny i szybka realizacja - poterrr - 23-12-2015 17:20

Polecam 15min wszystko ok! mily kontakt!!


RE: Weryfikacja zdjęciowa - niskie ceny i szybka realizacja - Sp00n - 14-01-2016 23:06

Bardzo dziękuje, tym samym polecam tego użytkownika ! Smile


RE: Weryfikacja zdjęciowa - niskie ceny i szybka realizacja - CezaryW - 18-01-2016 23:06

Podobno konto "stracone", a ten użytkownik jednak je odblokował... I to w ciągu 10 minut. Zdecydowanie polecam!


RE: Weryfikacja zdjęciowa - niskie ceny i szybka realizacja - matiu0100 - 18-01-2016 23:44

Polecam jak najbardziej Smile

Zassane z mojego telefoniku.


RE: Weryfikacja zdjęciowa - niskie ceny i szybka realizacja - Xevis69521 - 20-01-2016 16:28

Wszystko szybko i sprawnie, polecam! Big Grin
Użytkownik godny zaufania Wink


RE: Weryfikacja zdjęciowa - niskie ceny i szybka realizacja - earnmoney - 27-01-2016 10:49

Widzę, że na tym forum trochę się zmieniło od samego początku, ale dalej Polak, robi swojego w chuqa. Przykro mi bardzo, ale ameryki nie odkryłeś pisząc ten post i zarabiać na Polakach nie będziesz.

Pisać priv to powiem Wam, jak w prosty sposób odblokować konto ze zdjęć.

Nie lubię sk***


RE: Weryfikacja zdjęciowa - niskie ceny i szybka realizacja - ScroX - 27-01-2016 10:59

(27-01-2016 10:49)earnmoney napisał(a):  Widzę, że na tym forum trochę się zmieniło od samego początku, ale dalej Polak, robi swojego w chuqa. Przykro mi bardzo, ale ameryki nie odkryłeś pisząc ten post i zarabiać na Polakach nie będziesz.

Pisać priv to powiem Wam, jak w prosty sposób odblokować konto ze zdjęć.

Nie lubię sk***

Idz pajacować gdzieś indziej Smile
Ludzie wiedząc jak przejść weryfikacje ale do tego trzeba mieć trochę wyczucia,umiejętności a co najważniejsze czasu, również wolałbym zapłacić 5 zł za szybką weryfikacje więc twoje gadanie jest śmieszne.


RE: Weryfikacja zdjęciowa - niskie ceny i szybka realizacja - Reszka - 15-02-2016 10:30

Jako że kontakt na gg jest praktycznie zerowy spytam tu . Udało ci się po 3 dniach odblokować konto? mam jeszcze dwa.


RE: Weryfikacja zdjęciowa - niskie ceny i szybka realizacja - Cadman - 15-02-2016 13:37

robi pan Weryfikacja zdjęciowa (wybór spośród 6 imion i nazwisk)
gdy konto zostało wyłączone ale moge przez maile kliknąć i przez weryfikacje