Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odnowiona strona logowania do Lockerz. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Odnowiona strona logowania do Lockerz. (/Temat-Odnowiona-strona-logowania-do-Lockerz-12591)

Strony: 1 2 3


RE: Odnowiona strona logowania do Lockerz. - Miu - 28-08-2010 13:10

dziś dostałem wiadomość od Kathy i między innymi napisała mi ze za kilka miesięcy wprowadzą nową funkcję która będzie "rock the web" Big Grin


RE: Odnowiona strona logowania do Lockerz. - Lookso - 28-08-2010 13:28

(28-08-2010 07:35)haggard napisał(a):  Koniec ery Z-Listów xD, teraz można samemu się rejestrować.

Wczesniej tez mozna bylo sie rejestrowac samemu, ale to bylo malo widoczne i nie rzucajace sie w oczy.
Teraz moze i wyglada lepiej, ale juz przez mojego phona nie moge wchodzic, a wczesniej moglem Sad
(28-08-2010 07:35)haggard napisał(a):  Koniec ery Z-Listów xD, teraz można samemu się rejestrować.



RE: Odnowiona strona logowania do Lockerz. - Jumper002 - 28-08-2010 13:57

a ja mysle ze skoro lockerz robi wszystko platne to bedzie mozna sobie tez kupowac poleconych, tak jak na buxach, ot co Tongue


RE: Odnowiona strona logowania do Lockerz. - Magnus - 28-08-2010 16:39

No no ładniej wygląda stronka do logowania.Lockerz zmienia się ale czy na lepsze? hmmm oby tak


RE: Odnowiona strona logowania do Lockerz. - Driver - 01-09-2010 12:04

fajna jest ta nowa strona logowania , ciekawe kiedy dadza gry