Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na sub-sms facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na sub-sms facebook (/Temat-Zarabianie-na-sub-sms-facebook-125857)



Zarabianie na sub-sms facebook - Bidbar96 - 19-12-2015 13:12

Zauwazyłem ze od jakiegos czasu na forum w galerii rzadko pojawiają się statystyki z serwisow sub/prem sms. Na facebooku juz chyba nie idzie zarobic spamujac, samemu probowałem dzis, zadne linki nie przechodzą. Mialem nawet darmowa domene (nie byla zablokowana przez fb) rowniez nie przechodzi, od reki pojawia się komunikat ze wykryto niebezpieczny link. Znacie jakis sposób zeby to obejsc?


RE: Zarabianie na sub-sms facebook - Dean Ambrose - 19-12-2015 14:07

Znam sposób jak obejść blokowanie linków na FB, blokuje bardzo rzadko, zrobienie nowego to kilka sekund. Mogę sprzedać, jak jesteś zainteresowany to na priv. Co nie zmienia faktu, że nawet jak przejdziesz blokadę z linkami, to i tak w końcu Ci konto zablokują.


RE: Zarabianie na sub-sms facebook - Dany_02 - 19-12-2015 14:10

Również znam sposób, działam na nim ponad dwa tygodnie jednym kontem i żadnej blokady, ani linku ani konta, dosłownie nic Big Grin Pewnie pomyślicie, że jestem wariat ale taką metodę odkryłem i działa Smile Za darmo również nie oddam, bo zaraz by się wypaliła