Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wjazd na chatę policji torrenty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wjazd na chatę policji torrenty (/Temat-Wjazd-na-chate-policji-torrenty-125807)

Strony: 1 2


Wjazd na chatę policji torrenty - PremAccHack - 18-12-2015 15:04

Witam dzisiaj przyjechał do mnie dzielnicowy i mówił ze ma wezwanie na świadka w sprawie udostępnienia/pobrania filmu Wkreceni. I ma mnie przesłuchać i 2 braci którzy korzystają z internetu. Chodzi tu głównie o udostępnianie bo jak wiadomo pobierając film torrent automatycznie udostępniamy. Cała sprawa mnie śmieszy bo mam internet 3Mb/s. Także żebym mógł komuś wysłać taki film musiałbym mieć włączony komputer 5 dni 24h na dobę. Wogole nie przypominam sobie żebym pobierał ten film z braćmi, mam nowy komputer a policjant mówił mi ze chodzi o udostępnienie / pobranie w czerwcu 2014r.
Teraz pytanie co mi mogą zrobić mają tylko numer IP i w których dniach niby ktoś pobierał z mojego internetu?
Czy mogą mi udowodnić że pobieralem i udostępnialem ten film?

Wogole to jest jakieś naciąganie na koszty jakiś tam mecenas z Białegostoku niby tym się zajmuje.
Oczywiście zamierzam olać sprawę i ich wysmiac na komisarjacie Big Grin


RE: Wjazd na chatę policji torrenty - szczesny - 18-12-2015 15:08

Jest jeden prosty patent

Znajdź sobie np 5 osób które podasz na policji które aktywnie w 2014 roku korzystały z twojego komputera a tym samym ty nie przyznajesz się do winy.

Te 5 osób dostanie wezwanie i jeśli każdy z nich powie to samo co ty to umorza sprawę z braku wykrycia sprawcy iz jego wykrycie będzie niemożliwe.


RE: Wjazd na chatę policji torrenty - PremAccHack - 18-12-2015 15:21

Właśnie zamierzam ich uświadomić że jeszcze mam sieć WiFi z której każdy może skorzystać nawet na drodze. Ja się do tego nie przyznaje i jakby chcieli dalej iść to wolę zapłacić adwokatowi pieniądze niż jakiemuś mecenaskowi. Czytałem o tym w internecie i niektórym nawet zabierali komputery z domu Big Grin Ale ładne jaja z tym są, niech mi to udowodnia Big Grin


RE: Wjazd na chatę policji torrenty - KeramxD - 18-12-2015 15:22

A dostałeś jakieś oficjalne pismo?


RE: Wjazd na chatę policji torrenty - PremAccHack - 18-12-2015 15:24

Nic nie dostałem dzisiaj przyjechał policjant i mówił ze nas przesłucha może w pon a jak nie to gdzieś po świętach. Ma dzwonić do tego mecenasa, mówiłem ze nic nie ściągnąłem i dwóch braci tak samo. Także niech szukają igły w stogu siana


RE: Wjazd na chatę policji torrenty - twardy - 18-12-2015 15:39

Nigdy przenigdy nie sciagac polskich filmow przez torrenta. Oni glownie po to takie gowna kreca zeby lapac ludzi co to rozpowszechniaja - i dzieki temu zarabiac kase z kar Big Grin


RE: Wjazd na chatę policji torrenty - PremAccHack - 18-12-2015 15:50

Zarabiają na tych którzy się przestrasza Big Grin


RE: Wjazd na chatę policji torrenty - xaxaxa - 18-12-2015 16:35

Pierwszy raz widze ze naprawde do kogos sie przyczepili za sciąganie z internetu :O


RE: Wjazd na chatę policji torrenty - marcel_kk - 18-12-2015 17:20

@[xaxaxa] to jeszcze mało widziałeś skoro tak twierdzisz...
Poczytaj trochę to może zrozumiesz co się dzieje.
http://www.dobreprogramy.pl/Dolnoslaska-policja-zarekwirowala-okolo-tysiaca-komputerow.-Na-celowniku-fani-polskich-komedii,News,67324.html
http://di.com.pl/wkreceni-i-zatrzymania-sprzetu-policjanci-znow-proponowali-ugody-niedobrze-53506

@[PremAccHack] czyli ciąg dalszy tej "czarnej komedii" trwa, myślałem że w końcu zakończyli tę akcje.
W jakim regionie kraju teraz atakują ? Poprzednio wycelowali w Dolny Śląsk


RE: Wjazd na chatę policji torrenty - chacku - 18-12-2015 17:39

Świetne alibi z tym wi-fi. Ustaw brak hasła i mozesz miec to pewnie głęboko. Ale i tak w szoku jestem, ze im sie chce za takie cos latać po domach...