Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Własny sklep internetowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Własny sklep internetowy (/Temat-Wlasny-sklep-internetowy-125800)



Własny sklep internetowy - siwrus1231 - 18-12-2015 12:49

Witam. Chciałbym otworzyć własny sklep internetowy z cyfrowymi rzeczami takimi jak np. klucze do gier. Sklep będzie przeznaczony na zakupy dla wszystkich użytkowników sieci, czyli ogólnie mówiąc na cały świat. Chciałbym aby większość metod płatniczych było dostępne pod jednym przyciskiem, czyli muszę wybrać gotowe płatności jakie oferują w sieci. Moje pytania:
1. Które płatności najlepiej wybrać (najkorzystniejsze dla mnie)?
2. Czy muszę założyć działalność gospodarczą by skorzystać z usług takich gotowych płatności?

Pozdrawiam.


RE: Własny sklep internetowy - qassauser - 18-12-2015 15:34

1. Według mnie Dotpay
2. Nie musisz, ale żeby sprzedawać w sklepie musisz + regulamin + giodo (zbierasz dane)


RE: Własny sklep internetowy - siwrus1231 - 19-12-2015 10:26

Ok, dzięki wielkie Wink


RE: Własny sklep internetowy - mateusz307 - 19-12-2015 17:10

Dotpay to przeżytek ^^


RE: Własny sklep internetowy - Mailowiec - 19-12-2015 17:17

(19-12-2015 17:10)mateusz307 napisał(a):  Dotpay to przeżytek ^^

Dokładnie, masz wielu lepszych pośredników

np. Tpay.com, PayU, HomePay


RE: Własny sklep internetowy - Sofokles - 19-12-2015 17:20

Polecam Payu. Ostatnio otworzyli się na kraje LATAM wiec sięgają coraz dalej


RE: Własny sklep internetowy - siwrus1231 - 20-12-2015 11:20

Dzięki Panowie za propozycje ale teraz mam większy problem...
Wie ktoś może gdzie najtaniej i najlepiej otworzyć firmę pod loterię kluczy do gier?


RE: Własny sklep internetowy - yolodesign - 20-12-2015 18:01

Proponuję PayU dotpay już jest stare są nowsze i lepsze serwisy.


RE: Własny sklep internetowy - edudamarek - 07-11-2016 13:37

Hej siwrus1231,

Aktywacja konta płatności internetowych z Dotpay kosztuje 10 zł (możesz założyć konto prywatne i firmowe).
Aktywacja konta PayU (możesz założyć tylko konto firmowe ) do płatności jednorazowo kosztuje teraz 199 zł. Jednak za każdą transakcję masz pobierane mniejsze prowizje (więcej pieniędzy zostaje w Twoim portfelu).

Jak masz stronę na Wordpressie to w bardzo prosty sposób możesz sprzedawać takie klucze przez wtyczkę Fast Micro Pay, którą wymyśliłem na potrzeby moich stron www.

Pozdrawiam.