Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
SEOsklep24.pl - Jak Zdobyć 40 Linków SEO w Weekend? - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek:
Poradnik
SEOsklep24.pl - Jak Zdobyć 40 Linków SEO w Weekend? (/Temat-SEOsklep24-pl-Jak-Zdobyc-40-Linkow-SEO-w-Weekend-125798)



SEOsklep24.pl - Jak Zdobyć 40 Linków SEO w Weekend? - Rogaal - 18-12-2015 11:37

Witam.

Jak wiemy, pozycjonowanie to w największej części linki. Czym lepsze linki - tym większa szansa zdobycia pozycji TOP w wynikach wyszukiwania na najistotniejsze frazy. Oczywiście aby kampania SEO naszej strony miała sens, trzeba zadbać o wiele innych czynników, takich jak chociażby optymalizacja strony. Dziś jednak skupimy się na tym, co ma największy wpływ na rankingowanie stron w Google, czyli na linkach.


Dlatego też chcielibyśmy Wam przedstawić Poradnik SEO " Jak zdobyć 40 linków SEO w weekend ". Poznasz miejsca, gdzie za darmo możesz pozyskać linki do swojej strony WWW. Dostajesz konkretne instrukcje krok po kroku. Co, jak i gdzie kliknąć, żeby zdobyć wartościowe linki.


Myślę, że osoby, które chcą same spróbować swoich sił w linkowaniu stron www będą zadowolone z listy oraz wiedzy jaką chcemy przekazać...


Aby otrzymać poradnik wystarczy podać swoje imię oraz adres e-mail, a do kilku minut na Waszego maila przyjdzie wiadomość z poradnikiem.


Jeśli chcesz otrzymać poradnik to Kliknij TUTAJ!



Pozdrawiam
Jakub Brożyna


RE: SEOsklep24.pl - Jak Zdobyć 40 Linków SEO w Weekend? - patulsky1337 - 18-12-2015 15:58

Jestem Waszym klientem na allegro, nie spodziewałem się, że macie konto na zarabiam.com. Od siebie bardzo polecam sam sklep i z chęcią zapoznam się z poradnikiem. Mam nadzieję, że to coś fajnego Wink


RE: SEOsklep24.pl - Jak Zdobyć 40 Linków SEO w Weekend? - Rogaal - 19-12-2015 09:02

(18-12-2015 15:58)patulsky1337 napisał(a):  Jestem Waszym klientem na allegro, nie spodziewałem się, że macie konto na zarabiam.com. Od siebie bardzo polecam sam sklep i z chęcią zapoznam się z poradnikiem. Mam nadzieję, że to coś fajnego Wink
Witaj.


Jesteśmy na wielu forach ale nie zawsze mamy czas w pełni poświęcić się każdemu z nich. Za dużo pracy i projektów na głowie.

Dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy ponownie do skorzystania z usług SEOsklep24.pl

Co do samego poradnika to myślę, że to dopiero początek przekazywania darmowych list oraz darmowej wiedzy szczególnie dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z pozycjonowaniem!

Pozdrawiam
Jakub Brożyna


RE: SEOsklep24.pl - Jak Zdobyć 40 Linków SEO w Weekend? - ZexKox - 20-12-2015 14:32

Witam mam takie pytanie w co najlepiej zainwestować z waszego sklepu na samym początku działalności bloga, który nigdy nie był pozycjonowany ?


RE: SEOsklep24.pl - Jak Zdobyć 40 Linków SEO w Weekend? - Rogaal - 21-12-2015 09:00

(20-12-2015 14:32)ZexKox napisał(a):  Witam mam takie pytanie w co najlepiej zainwestować z waszego sklepu na samym początku działalności bloga, który nigdy nie był pozycjonowany ?

Witaj.

Nie ma złotej usługi, która będzie odpowiednia dla każdej strony www. Efekty uzależnione są od wielu czynników związanych z samą stroną, którą chce się linkować. Od jej profilu linków aktualnych, optymalizacji seo, konkurencyjności fraz itp...

Najlepiej będzie jak skontaktujesz się w tej sprawie na e-mail: [email protected] - postaramy się coś pomóc.

Pozdrawiam
Jakub Brożyna


RE: SEOsklep24.pl - Jak Zdobyć 40 Linków SEO w Weekend? - znanonim - 02-01-2016 22:02

Mam dwa pytanka Smile
1. Po jakim czasie będą widoczne efekty dodania tych 40 linków? Dodałem 4 koło 10:00 rano i jak na razie na moz.com pokazuje, że nadal nie mam żadnego linku Sad
2. Czy jeżeli domena nie ma żadnych linków, można dodać na spokojnie 40 linków w jeden weekend, czy rozrzucić to na mniejsze ilości?
Swoją drogą, krótki, dobry poradnik. Ciekaw jestem czy przyniesie to jakieś efekty dla mojej strony Smile


RE: SEOsklep24.pl - Jak Zdobyć 40 Linków SEO w Weekend? - Rogaal - 04-01-2016 15:53

(02-01-2016 22:02)znanonim napisał(a):  Mam dwa pytanka Smile
1. Po jakim czasie będą widoczne efekty dodania tych 40 linków? Dodałem 4 koło 10:00 rano i jak na razie na moz.com pokazuje, że nadal nie mam żadnego linku Sad
2. Czy jeżeli domena nie ma żadnych linków, można dodać na spokojnie 40 linków w jeden weekend, czy rozrzucić to na mniejsze ilości?
Swoją drogą, krótki, dobry poradnik. Ciekaw jestem czy przyniesie to jakieś efekty dla mojej strony Smile
Witaj.

Nie można przewidzieć po jakim czasie będą widoczne linki, ponieważ muszą one zostać zaindeksowane przez Google. Warto napisać kilka postów z takiego profilu aby wzmocnić go i pokazać robotom Google. Wtedy już kwestia aktualizacji systemów, które pokazują backlinki, które kierują do linkowanej strony www. Jeśli chodzi o linkowanie z profili to osobiście uważam, że dodanie ich w weekend nie będzie złym posunięciem, ponieważ nie zaindeksują się one w ten sam dzień. Jeśli nie pomożesz im w indeksacji to same będą się indeksowały przez dłuższy czas, dlatego przyrost takich linków będzie rozłożony w czasie...

Każda strona jest inna i nie ma złotego środka w pozycjonowaniu, który da efekty. Efekty uzależnione są od wielu czynników związanych z samą stroną WWW, którą się pozycjonuje, jej optymalizacją, słowami kluczowymi itp.