Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MPA - Strategia, zarobki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MPA - Strategia, zarobki (/Temat-MPA-Strategia-zarobki-125796)

Strony: 1 2


RE: MPA - Strategia, zarobki - Noozer - 22-12-2015 11:29

(22-12-2015 10:57)fabian51 napisał(a):  A mam do was takie pytanie odnosnie wyplat: jezeli wplacalbym dwoma procesorami paypalem i bitcoinem to sa jakies reguly np ze moge wyplacic na dany procesor tylko tyle ile wplacilem.
Bo wiecie moze tak sie zdarzyc ze zablokuja PP (nie daj boze)(odpukac w nie malowane) to wtedy reszte pieniedzy bym wyplacil w postaci BTC

Nie ma takiej reguły, sposób wypłaty możesz zmieniać dowolnie w zakładce profil Wink @[fabian51]


RE: MPA - Strategia, zarobki - fabian51 - 22-12-2015 11:32

dzieki bardzo to juz wiem od nowego roku mam wlasnie zamiar wrzucic 100$ i zobaczymy jak sie potoczy


RE: MPA - Strategia, zarobki - war43 - 22-12-2015 12:04

Ja na razie wrzuciłem 50$
Do 10 Stycznia będę obserwował jak to działa, jakie są naliczenia itp. A następnie może kolejne ~100$ z Shorte trafi na MPA Smile

EDIT.
Jeśli danego dnia nie wyklikam reklam, lub wyklikam je 2-3 godziny później, to co się dzieje?
Paczka po prostu pracuje dłużej, czy tracę pieniądze, które w tym czasie powinno mi naliczyć?


RE: MPA - Strategia, zarobki - attilafx - 24-12-2015 08:26

My paying ads calculator Video.


RE: MPA - Strategia, zarobki - WrongWay - 24-12-2015 10:31

(22-12-2015 12:04)war43 napisał(a):  Ja na razie wrzuciłem 50$
Do 10 Stycznia będę obserwował jak to działa, jakie są naliczenia itp. A następnie może kolejne ~100$ z Shorte trafi na MPA Smile

EDIT.
Jeśli danego dnia nie wyklikam reklam, lub wyklikam je 2-3 godziny później, to co się dzieje?
Paczka po prostu pracuje dłużej, czy tracę pieniądze, które w tym czasie powinno mi naliczyć?

Paczki po prostu zostają "zawieszone" na ten okres z tego co mi wiadomo, a więc tracisz tylko czas Smile A że czas go pinionc to już inna kwestia Jerk2


RE: MPA - Strategia, zarobki - kernst - 24-12-2015 17:56

dokładnie, wydłuża się żywot paczki o czas który nie klikaliśmy reklam. Spokojnie nic nie ginie Big Grin


RE: MPA - Strategia, zarobki - WrongWay - 11-01-2016 01:34

Ktoś pytał kiedyś o link do kalkulatora wyliczającego zyski na bieżąco... Cóż, wystarczyło chwilę poszukać i mamy kalkulator biorący pod uwagę zarówno compounding, jak i wygasanie paczek Smile Wiem, że z nadchodzącymi możliwymi zmianami może się to okazać nieprzydatne, jednak ogólny zarys pozostaje ten sam.

Link do kalkulatora: http://myimleads.com/mpa/calc/


RE: MPA - Strategia, zarobki - szarydg - 12-01-2016 12:48

wypłaca ten program bo rozważam wpłacenie 100 dolarów?


RE: MPA - Strategia, zarobki - WrongWay - 12-01-2016 12:55

Czekamy na rozstrzygnięcie sprawy z PP, dzisiaj najprawdopodobniej się dowiemy Smile Program jak do tej pory wypłacany, właśnie przechodzi kolejną weryfikację. Wyślę Ci PW że szczegółami Smile


MPA - Strategia, zarobki - Hybrid1990 - 17-06-2021 14:53

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.