Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zamknięcie konta i otworzenie nowego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Zamknięcie konta i otworzenie nowego (/Temat-Zamkniecie-konta-i-otworzenie-nowego-125793)

Strony: 1 2


Zamknięcie konta i otworzenie nowego - ilak - 18-12-2015 00:34

Witam

Chciałbym zamknąć moje obecne konto w Paypal i otworzyć jeszcze raz nowe.
Nie mam żadnych sporów,zaległych transakcji, blokad, ograniczeń. Normalne zweryfikowane działające konto.
Jednym z powodów jest to, że będę zmieniał swoje dane osobowe (z pewnością PP może to zmienić i na starym koncie).

Czy można zamknąć konto i za jakiś czas otworzyć nowe konto?


RE: Zamknięcie konta i otworzenie nowego - lukasz206pl - 18-12-2015 07:26

A czemu nie? Sam posiadam 2 aktywne nr PP Smile


RE: Zamknięcie konta i otworzenie nowego - twardy - 18-12-2015 11:05

Mozesz zamknac i otworzyc od razu bez problemu na ten sam adres i weryfikujac tym samym kontem bankowym.


RE: Zamknięcie konta i otworzenie nowego - ilak - 18-12-2015 12:21

(18-12-2015 07:26)lukasz206pl napisał(a):  A czemu nie? Sam posiadam 2 aktywne nr PP Smile


To lepiej uważaj bo w regulaminie jest napisane, że można miec jedno aktywne konto Smile


RE: Zamknięcie konta i otworzenie nowego - twardy - 18-12-2015 12:36

Tak, bedzie ok. Jak masz srodki na koncie to to przy zamykaniu mozesz ja na jakis cel charytatywny przekazac tylko.


RE: Zamknięcie konta i otworzenie nowego - marcel_kk - 18-12-2015 12:51

Najpierw czyścisz konto, później zamykasz to chyba logiczne
że środki musisz przelać na inne konto.


RE: Zamknięcie konta i otworzenie nowego - ilak - 26-12-2015 15:25

Hej.

Odkupuje temat. Chodzi mi o zmianę nazwiska. Mam jedno konto na paypal pod moim nazwiskiem, a w niedalekim czasie będę zmieniał nazwisko.

Jeżeli zamknę stare konto i otworzę nowe konto, które będzie różniło się zmianą jednego członu w nazwisku to Paypal potrakyuje nowe konto jako całkowicie inne czy odtworzy stare konto?
Zmieni się tylko cześć nazwiska, a dane takie jak: imie, adres zameldowania pozostaną bez zmian.

Dzięki za pomoc Wink


RE: Zamknięcie konta i otworzenie nowego - twardy - 26-12-2015 16:13

Potraktuje jako zupelnie nowe.


RE: Zamknięcie konta i otworzenie nowego - ilak - 26-12-2015 20:44

Dzięki za info.
Jesteś pewien Smile?


RE: Zamknięcie konta i otworzenie nowego - DzejkobPL - 26-12-2015 21:37

(26-12-2015 20:44)ilak napisał(a):  Jesteś pewien Smile?

Jak chcesz byc 100% pewny to napisz maila do PayPala. Jerk




× Wysłane z telefonu.