Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycjonowanie strony w google. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Pozycjonowanie strony w google. (/Temat-Pozycjonowanie-strony-w-google-125729)



Pozycjonowanie strony w google. - KeramxD - 16-12-2015 19:28

Witam,
Chciałbym aby strona grzegorz.zurek.co
znajdowała pierwsze miejsce w google po wyszukaniu: "Grzegorz Żurek"
Jakieś pomysły?


RE: Pozycjonowanie strony w google. - siuvax - 16-12-2015 20:41

zdobądź jakieś linki do strony Smile


RE: Pozycjonowanie strony w google. - KeramxD - 16-12-2015 21:12

Mógłbyś jaśniej, jestem świeży w tym temacie. Oferta firmy zajmującej się pozycjonowanie oferuje 120 zł/ miesiąc za pierwsze miejsce. Jestem w stanie zrobić to dużo taniej?


RE: Pozycjonowanie strony w google. - Karewer - 16-12-2015 22:27

Czemu nie zainwestowałeś w domenę z końcówką .pl? albo jakąś regionalną, skoro to strona o konkretnej osobie. Domena .co ogólnie nie budzi jakoś zaufania i wygląda na lekko śmieciową. Z firmą pozycjonerską powinieneś rozliczać się za efekt pracy, a nie za wbicie konkretnie do top1, bo tego nie jest w stanie Ci nikt zagwarantować, że to zrobi, bo wiąże się to ze znajomością algorytmu G. Nie wierz w to, co próbują Ci wkręcić firmy pozycjonujące, bo to taki wabik dla świeżaków.


RE: Pozycjonowanie strony w google. - KeramxD - 18-12-2015 15:12

do zamknięcia.


RE: Pozycjonowanie strony w google. - polskiwarez - 23-12-2015 19:26

a jachce wypozycjonować frazę "skąd pobierać pliki" dla domeny http://zarabiam.com/pirate.swf/
z tego co widzę to na googlach mówią o pisaniu jakichś blogów itp, lecz nie mam pojęcia jak wypozycjonować pod konkretną frazę...bo to że mam podawać linki itp to wiem....


Pozycjonowanie strony w google. - MaLiN - 24-12-2015 01:40

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.